wmaraci reklam
lidertakipci

Hürriyet Bumerang

7 Mesajlar 831 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Agora Agora Engin denizler Kullanıcı
  • Üyelik 04.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 452
  • Beğeniler 36 / 108
  • Ticaret 26, (%100)
Yeni bir blogum var. İçerik olarak tamamen özgün ve her gün muhakkak en az 400 kelimeden oluşan yazılar giriliyor.

Hürriyet bumerang'a katılıp, organik hit kazanayım diyorum. Kazançlı bir sistem midir?

wmaraci
reklam

Zen Zen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Web
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1061
  • Beğeniler 16 / 189
  • Ticaret 1, (%100)
platin yaparlarsa hit gelir konu paylaştıkça ama kafalarına göre takılıyorlar gördüğüm kadarıyla...

Süslü temalı bir siten varsa platin yapabilirler. Süslü tema hastasıdırlar. Hite pek bakmazlar :)

• Üyelik 04.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 452
  • Beğeniler 36 / 108
  • Ticaret 26, (%100)
Anladım hocam, kazanç getiriyor mu peki?

estegk estegk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 315
  • Beğeniler 16 / 43
  • Ticaret 3, (%100)
Hocam ben size deneyimlerimi anlatayım siz karar verin. Bumerang tekliflerinden 2 ila 200 lira arasında para kazanabilirsiniz. Bana hep 2 liralık teklif geldi ve 26 lira topladım ancak sevdiğim bi abima en az 40 50 liralık teklifler geliyor buda ona ek bi kazanç oluyor. Ayrıca platin üye olduğundan bumerang sitesine ziyaretçi gönderiyor. Googledan sonra en cok ziyaretcinin buradan geldiğini söylemişti. Ama tabi bu platin üye olduğu için böyle. Ben altın üyeyim ve pek bi yararı yok bana.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 04.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 452
  • Beğeniler 36 / 108
  • Ticaret 26, (%100)

estegk adlı üyeden alıntı

Hocam ben size deneyimlerimi anlatayım siz karar verin. Bumerang tekliflerinden 2 ila 200 lira arasında para kazanabilirsiniz. Bana hep 2 liralık teklif geldi ve 26 lira topladım ancak sevdiğim bi abima en az 40 50 liralık teklifler geliyor buda ona ek bi kazanç oluyor. Ayrıca platin üye olduğundan bumerang sitesine ziyaretçi gönderiyor. Googledan sonra en cok ziyaretcinin buradan geldiğini söylemişti. Ama tabi bu platin üye olduğu için böyle. Ben altın üyeyim ve pek bi yararı yok bana.

Hocam anlatımınız için teşekkür ederim.

Madem bu kadar faydalı bir yapı. Çabalanır uğruna. Zaten programa dahil etmek istediğim sitede blog taban olarak uyuşuyor. Biraz deneyeyim :)

estegk estegk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 315
  • Beğeniler 16 / 43
  • Ticaret 3, (%100)

Agora adlı üyeden alıntı

Hocam anlatımınız için teşekkür ederim.

Madem bu kadar faydalı bir yapı. Çabalanır uğruna. Zaten programa dahil etmek istediğim sitede blog taban olarak uyuşuyor. Biraz deneyeyim :)

Rica ederim hocam. Platin üye olabilirseniz gerçekten yararlı olur sizin için.

dragoumis35 dragoumis35 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 55 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ş** D**
  • Mesajlar 66
  • Beğeniler 7 / 18
  • Ticaret 2, (%100)
Platin üye olmazsa bir derde deva olmuyor. Platin üyelik içinse içeriğin niteliğinden çok niceliğine, düzgün kodlu temaya ve görünüme daha çok önem veriyorlar. Başka türlüsünü beklemek de saflık olur. Hergün oturup yüzlerce blogu denetleyecek halleri yok. Google bile içeriğin özgünlüğünü matematiksel olarak denetlemeye çalışıp, beceremiyor neticede...

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al