wmaraci reklam
lidertakipci

Deep Web Nedir?

38 Mesajlar 4.789 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

MidOrFid MidOrFid Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 7 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar deep web diye saçma sapan bir yer altı internet ağı varmış.

Meraktan girdik bi baktık. Pişman olduk sonra. Kimsenin girmesini önermem. Ama geçmişini falan okuya bilirsiniz.

Benim merak ettiğim. Bu gizli internet ağı nasıl bir şey. Google gibi ara motorları giremiyormuş. Normal tarayıcılar açmıyor zaten. Kendi arama motorları falan var. Tor borwser falan var.

Aynı bizim gibi hosting alıp site falanmı kuruyorlar. MAntığını çözmedim. Sistem nasıl işliyor.

KESİNLİKLE GİRMEYİN

NE GİBİ ŞEYLER VAR:

Seri katil ilanları ( 10.000€ dan 200.000 € kadar İlanlar gördüm )
Uyuşturucu Satışı
Sahte Para Satışı
Her türlü ****ografik görüntü video ve satışı
Vs vs diye gidiyor.

Oradaki insanlarla ayn dünyada yaşadığımı öğrenince içim ürperdi ve hükümetlerin umursamadığı katillerin dolaştığı bi alan. Çok ilginç geldi

Kısacası bu sistem nasıl çalışıyor bilen var mı.
AhmetGuler

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

ttw ttw ... Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad B** H**
  • Mesajlar 536
  • Beğeniler 64 / 137
  • Ticaret 0, (%0)
Klasik deep web konusundan geldi bir tane daha. Dediğin gibi her türlü yasal olmayan şeyin ticareti oradan yapılıyor, bitcoin denen para birimi ile satışlar gerçekleşiyor. Yani gerçek banka hesabı vs. kullanılmıyor. Domainler karışık ve uzun karakterlerden oluşuyor farketmişsindir. Yine aynı şekilde host ve domain sağlayıcıları var. Ancak domainler kısa süreli aralıklarla değiştiriliyor. Güvenlik ve takip edilmemek açısından. Ayrıca bahsettiğin gibi sadece olumsuz şeyler yok. Çoğu ingilizce olmak üzere birçok yararlı bilgi ve kaynağa da ulaşabilirsiniz.

Shrikeen Shrikeen Frontend Developer Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Front End Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Ş**
  • Mesajlar 2933
  • Beğeniler 745 / 744
  • Ticaret 60, (%100)
Bu deepweb'e hiç girmedim de merak ettiğim birşey hangi alan adını yazıpta giriyoruz ?

oooANIL oooANIL Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** O**
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 8 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Deep web'e girmek için mozilla alt yapılı TOR browserini indirip giriyorsunuz.Girmenizi tavsiye etmem...

wmaraci
wmaraci

hdizle hdizle Mali işler Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Mali işler
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 207
  • Beğeniler 30 / 38
  • Ticaret 8, (%100)
Deep Hortladı yine :D

• Üyelik 17.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 7 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar bilmediğimden soruyorum. Sadece merak ettim nasıl bir alan adı veya hosting kulanarak 4 seviye de bir site açılıyor. Ben sadece bunu merak etmiştim. Sağolsun arkadaş da bilgilendirme yaptı. Sanki herkez sizinle aynı zamanda öğrenmek zorunda gibi davranıyorsunuz.
oooANIL

kişi bu mesajı beğendi.

ttw ttw ... Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad B** H**
  • Mesajlar 536
  • Beğeniler 64 / 137
  • Ticaret 0, (%0)

MidOrFid adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar bilmediğimden soruyorum. Sadece merak ettim nasıl bir alan adı veya hosting kulanarak 4 seviye de bir site açılıyor. Ben sadece bunu merak etmiştim. Sağolsun arkadaş da bilgilendirme yaptı. Sanki herkez sizinle aynı zamanda öğrenmek zorunda gibi davranıyorsunuz.

Yok hocam herkes bilmek zorunda değil ama forumda belki yüzlerce konu vardır deep weble alakalı. Bir tane daha eklenince tepki veriliyor az çok, yanlış anlamayın sizle alakalı bir durum değil.

BYILDIZ BYILDIZ WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 483
  • Beğeniler 105 / 39
  • Ticaret 24, (%100)
Normal internet denizin üstü ise deep web kendini denizin altı olarak tanımlar. Sunucuları çok özeldir ve her saniye (belki daha kısa) sürede ip adresini yeniler. Yani bulunmaları oldukça zordur. (Hatta bulamıyorlar zaten)

Seviye sistemi vardır. Seviye atladıkça daha yüksek yerlere gelebilirsiniz.(kötü işlerde yüksek yerler) Ek olarak : Seviye atladıkça size özel daha çok şey açılır. İlk seviye uyusturu ise seviye atladıktan sonra sizi uyuşturucu tüccarı olarak yapabilir.

Kesinlikle girilmesi önerilmez. -18 olan arkadaşlar meraktan bile girmesinler. Gerçekten tahmin ettiğinizden çok korkunç ve tehlikeli bir ortamdır. Olan size olmaz ailenize olur bunu düşünün.

Site içeriği olarak silah satışı, ölüm videoları, çocuk ****oları gibi iğrenç şeyler olduğunu duydum.

Ek olarak: Bu siteye bende bir defa olsun girmeyi denemedim. Böyle şeylere hiç ama hiç gerek yok!

KESİNLİKLE MERAKTAN DAHİ OLSA GİRMEYİN VE GİRMEYE ÇALIŞMAYIN!

• Üyelik 17.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 7 / 10
  • Ticaret 0, (%0)

BeightWM adlı üyeden alıntı

Normal internet denizin üstü ise deep web kendini denizin altı olarak tanımlar. Sunucuları çok özeldir ve her saniye (belki daha kısa) sürede ip adresini yeniler. Yani bulunmaları oldukça zordur. (Hatta bulamıyorlar zaten)

Seviye sistemi vardır. Seviye atladıkça daha yüksek yerlere gelebilirsiniz.(kötü işlerde yüksek yerler) Ek olarak : Seviye atladıkça size özel daha çok şey açılır. İlk seviye uyusturu ise seviye atladıktan sonra sizi uyuşturucu tüccarı olarak yapabilir.

Kesinlikle girilmesi önerilmez. -18 olan arkadaşlar meraktan bile girmesinler. Gerçekten tahmin ettiğinizden çok korkunç ve tehlikeli bir ortamdır. Olan size olmaz ailenize olur bunu düşünün.

Site içeriği olarak silah satışı, ölüm videoları, çocuk ****oları gibi iğrenç şeyler olduğunu duydum.

Ek olarak: Bu siteye bende bir defa olsun girmeyi denemedim. Böyle şeylere hiç ama hiç gerek yok!

KESİNLİKLE MERAKTAN DAHİ OLSA GİRMEYİN!

Evet bende farkındayım çok tehlikeli sadece. Sunucu alt yapısını merak ettim. Olay bundan ibaret içerikleri beni ilgilenrimez. Cevaplarınız için teşekkür ederim

hdizle hdizle Mali işler Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Mali işler
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 207
  • Beğeniler 30 / 38
  • Ticaret 8, (%100)

MidOrFid adlı üyeden alıntı

est kardeşim yanlış anlama senin için söylemedim.
Deep çok merak edilen bir konu sürekli hortluyor başlıklar deep diye :)
yoksa tabiki merak bu sonuçta durduramazsınız.

Saygılarımla

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al