wmaraci reklam
lidertakipci

Deep Web Nedir?

38 Mesajlar 4.787 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

hdizle hdizle Mali işler Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Mali işler
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 207
  • Beğeniler 30 / 38
  • Ticaret 8, (%100)
Deep web hurafeleri işte ne kadar doğru tecrübe etmediğimiz için bilemiyoruz.
tecrübesi olanlar yazıyor olmayanlar araştırmları sonucu yazıyor.
Ama bu işin sonu hiç bitmiyor.

Sadece konularda aynı şeyleri tekrar ediyoruz o kadar.
Bize fayda sağlayan hiçbirşey yok sadece geyik muh. okadar.

:)

wmaraci
reklam

okanhh okanhh WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Computer Engineering student
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad O** U**
  • Mesajlar 212
  • Beğeniler 8 / 18
  • Ticaret 5, (%100)
Çok sallamasayon var bi kere seri katil tutamassın oradan uyuşturucu alamassıb tamamen düzmece ora izlenemez değil orada çok fazla polis var ayrıca çocuk ****osu üzerine açılmış bir yer hiç bulaşma ceza yersin. Öyle notmal internette 7tb orada 250tb bilgi diye birşey de yok uyarayım

sigma sigma WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek mühendis
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad M** İ**
  • Mesajlar 148
  • Beğeniler 19 / 19
  • Ticaret 2, (%100)
orada seri katilde alabilirsin uyuşturucuda. ama öyle hemen özentiliğe meraka girmeyin bulmanız çok zor :)(trde nasıl bilmiyorum ben denemedim malum) takip olayına gelirsek. sürekli domainler değişmektedir. zaten host-domain satışı bu şekilde dönmektedir. oyuzden çok uzun anlamsız domainler ile karşılaşılmaktadır. ek olarak orada işler referansla döner yani bir referansınız varsa sürekli alışveriş yaptıgınız bir sitenin yeni domaine geçişinde bizzat bilgilendiriliyorsunuz, malum arama motoru yok aradıgınız şeyi bulmak sıkıntı. wiki olayı ayrı oradan zaten bu deep dünyasının çok çok az bir kısmına ulaşabilirsiniz.

WebDost WebDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)
niye soruyorsun? katil mi kiralıcaksın kardeşim :D kafaya takma böyle şeyleri

wmaraci
wmaraci

CezaLet CezaLet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Dil Öğrencisi
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 1268
  • Beğeniler 418 / 276
  • Ticaret 15, (%100)
Ben girdim üyelik falan alınmadığı için yada ben olmadığım için seviye işine hiç bakmadım. Bir kaç linke tıkladım ve şuna rastladım:

Bir site var. Bu sitede yabancı ülkede gerçek kişilerin çıplak erotik fotoğraflarını bulup yayınlamışlar. Ve bu kişilerin facebook twitter adreslerini vermişler. Hepsi gerçek. Yani düşünün bir tanıdığınızın çıplak fotoğraflarına ulaşmışlar ve bir sitede gösteriyorlar. Bu kişiler facebook'ta bakınca gayet normal paylaşım yapan normal insanlar ama o fotoğraflarına bir şekilde ulaşmış deep web. Sonra çıktım zaten.

Öyle böyle. Şöyle şöyle.

HaziranGeceleri HaziranGeceleri Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Asp.net Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 161
  • Beğeniler 15 / 23
  • Ticaret 0, (%0)
Bitcoinle ticaret yürütülen urllerin www ile başlayıp comla bitmediği dark net linkler olarak gösterilen domain yollarıyla ulaşılabilen karaklık web platformlarıdır deep web... Neler bulabilirsin ?

Her türlü uyuşturucu Hap Ot Toz
Cinayet ve ****ografi videoları (her yaş)
Hack ve warez içerikler. 50$'a istediğin siteyi hackliyim tarzı..
Silah ve cephane satışı.. (Bazuka bile satıyorlar)

Nasıl ulaşırsın? Darknet linklerin tümü değişkendir. TOR isimli sarımsak ikonlu mozilla çakması tarayıcıyla ulaşanlar war ancak ben onu önermıyorum ipyi tam olarak gizlediği söylenemez. bir ticaret konusunda bulaştığınızda.. kapınızı kimin calıcağı belli olmaz. Kısacası Ben girdikten sonra hayata farklı baktığımı söyleyebilirim. Way be dedirtmişti bana 15 yıldır web ile haşır neşirim böyle ortam varmıymış dedirtti!

TheLacivert TheLacivert Invictus Maneo Kullanıcı
  • Üyelik 11.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Psikolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 1400
  • Beğeniler 497 / 496
  • Ticaret 0, (%0)
Bu aralar neden tekrar gündeme geldi bu denli anlayabilmiş değilim.
JackkerL

kişi bu mesajı beğendi.

47hkn47 47hkn47 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 10 / 26
  • Ticaret 0, (%0)
Daha önce de şöyle bir konu açılmış: http://wmaraci.com/forum/internet/deep-web-darknet-nedir-karanlik-internet-nedir-123551.html

Holiqan Holiqan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 876
  • Beğeniler 211 / 116
  • Ticaret 10, (%100)
Deep web konusu adı gibi çoook derin bir konu. Arkadaşların da dediği gibi hiç bulaşılmaması gereken bir konu (bu arada ben girmedim facebookta sayfada gördüm sadece o). Bu adamların bu kadar gizli çalıştığını düşünün ama diğer yandan da hükümetlerin bilgi teknolojilerinin ne kadar güçlü olduğunu düşünün.Hükümetlerin de yakından takip ettiği bir konu olduğunu düşünüyorum. Kim girdi kim çıktı neye baktı ne aldı sattı bunların hepsi takip edilir. Her sistem bir yerde açık verir. 16 yaşında bir çocuğun bilmem kaç saniyeliğine Google'ı h*cklediğine inanan bizler buradaki ağların da ordu güçleri tarafından çok rahat bir şekilde takip edilebileceğine de inanalım. Başınızı yakmayın hiç. He deyip geçin sadece.

JackkerL JackkerL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 219 / 526
  • Ticaret 16, (%100)
Orada dalgasına takılanlar da var, hatta türkler de var bu şekilde forumlar var. Uzun uzun anlatmayacağım, ama şu konuyu açan arkadaşı keklemişler.
Seri katil ilanları ( 10.000€ dan 200.000 € kadar İlanlar gördüm )

Anlayacağınız dilden anlatayım, bir tanesi çıkıp "Sniper'ım var, adam öldürülür" diye konu açıyor sonra oturup kek bekliyorlar işte bu arkadaşta onlardan :)

Özgür internet orası, ister doğru kullanın ister yanlış. Her söylenilene de inanmayın. İnci sözlük başlıklarını okuyup buraya yazmayın ayrıca...
Seda

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al