wmaraci reklam
lidertakipci

Nasıl eski haline gelir?

4 Mesajlar 674 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Jengawer Jengawer Tıp Öğrencisi E-Mail Onaysız
  • Üyelik 20.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Tıp Öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 256
  • Beğeniler 107 / 74
  • Ticaret 20, (%100)
S.A.

Benim 9 aylık bir web sitem var. 7 ay boyunca aktifti. 30 özgün makale vardı ve hiti 100'den aşağı düşmüyordu. Bir sebepten 1 ay boyunca site kapalı kaldı. 1 aydan sonra tekrar açtım. 35-40 tane 250-700 kelimelik makale girdim fakat sitenin hiti yerlerde. Önceden arama motorlarından gelirdi hitler. Şimdi ise arama motorlarından yok. YouTube, forumlar, sosyal medya gibi yerlerden geliyor. Bu siteyi eski haline nasıl getirebilirim?

wmaraci
reklam

fubia fubia Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad K** Ç**
  • Mesajlar 209
  • Beğeniler 15 / 56
  • Ticaret 4, (%100)
Konularınız güncel ve ilgi çekici olabilir. Nasıl olacağını öğrenmek için hurryet, sozcu vb. sitelerin facebook sayfalarındaki haber başlıklarına ve resimlerine bakabilirsiniz.

Siteye ziyaretçi çekmekten ziyade, sitede geçirilen sürenin de %100 seo'ya katkısı olduğunu düşünüyorum.

Hit için biraz reklam yatırımı yaparak Facebook kitlesi oluşturabilirsiniz. Reklamlarıda iyi optimize etmeniz gerekmektedir. Sonucunda siteniz eskisinden daha iyi yerlere gelebilir.

İyi çalışmalar dilerim.

ReCo ReCo www.recepbaglar.net Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad R** B**
  • Mesajlar 791
  • Beğeniler 22 / 98
  • Ticaret 9, (%100)
Hocam, yazıları birden girdiyseniz google sıralamalarınızda dalgalanma meydana gelmiş olabilir. Sabredin bekleyin derim.

Ek Olarak: Hocam, yazıları birden girdiyseniz google sıralamalarınızda dalgalanma meydana gelmiş olabilir. Sabredin bekleyin derim.

Jengawer Jengawer Tıp Öğrencisi E-Mail Onaysız
  • Üyelik 20.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Tıp Öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 256
  • Beğeniler 107 / 74
  • Ticaret 20, (%100)

ReCo adlı üyeden alıntı

Hocam, yazıları birden girdiyseniz google sıralamalarınızda dalgalanma meydana gelmiş olabilir. Sabredin bekleyin derim.

Ek Olarak: Hocam, yazıları birden girdiyseniz google sıralamalarınızda dalgalanma meydana gelmiş olabilir. Sabredin bekleyin derim.

Birden girmedim yazıları. Hergün 1-2 tane girdim.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al