lostyazilim

Bazı Yazılara Etiket Koymamak?

15 Mesajlar 2.264 Okunma
lostyazilim

tuncercetin tuncercetin Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Makine Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 29
  • Beğeniler 2 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Ben hiç etiket kullanmıyorum. Sitenizin içeriği çok büyük değil ve kategoriler ile ayırabiliyorsanız da etiket tavsiye etmiyorum.

wmaraci
reklam

SuhaMete SuhaMete SEO Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

tuncercetin adlı üyeden alıntı

Ben hiç etiket kullanmıyorum. Sitenizin içeriği çok büyük değil ve kategoriler ile ayırabiliyorsanız da etiket tavsiye etmiyorum.

İşte buradan da farklı bir konu olan kullanış şekli nasıl olmalıdır sorusu çıkıyor eğer ki kullanılacaksa. Site bir aylıkken de kategoriler var olur sitelerde üç senelikken de. Siz bir aylık olan bir sitede ne yaparsınız? Ya url de kategori ismi geçirmek istiyorsa ya da var olan 20 30 yazısını sınıflandırmak istiyorsa, o zaman kategori kötü mü oluyor?

Smyrna35 Smyrna35 Web Programming Telefon Onaysız
  • Üyelik 27.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web Programcılığı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 693
  • Beğeniler 118 / 183
  • Ticaret 16, (%100)

Süha Mete adlı üyeden alıntı

Konuda problem yok sadece öyle pek hit gelmeyeceğine iddaaya gireceğim bir konuda etiket girmemek yarar sağlar mı yoksa o küçük ihtimal için iki üç etiket gireyim mi? Şunu kesinkes belirteyim cidden konu yararlı, bir kıssadan hisse olabilir kendi yorumum olabilir, bir duyuru olabilir ama fayda var okuyan kişilerin çoğunluğu fayda alsın diye yazı yazıyorum. Boş haber yazıları paylaşan birisi değilim. Sorun o küçük ihtimali kullanmak mı kullanmamak mı? :)

Öncelikle bir süredir burlarda yoktum bu nedenle konunuza geç cevap vermek zorunda kaldım bu yüzden kusura bakmayın.
Bence etiket kullanın ki konu özgün olduğu için bir zararı olmayacaktır.
Yarar olarak index sayınız artacaktır ve günde 3 konu açıyorsanız hepsinede 3 etiket giriyorsanız 3x3=9 sayfa oluşmuş olucaktır.
Siteniz güncel olmuş olucaktır ve index sayısı artıcaktır.Ayrıca her gün stabil olarak konu paylaşmanız ve belirli bir zaman dilimi içinde olması örneğin; sabah 9 ile akşam 18 arası olması o zaman dilimi içinde sitenizin örümcekler tarafından daha fazla ziyaret olmasına sebep olucaktır.
Biraz karışık yazıyorum kusura bakmayın kısacası zararlı olmayacaktır özgün olan bir şey zararlı olmaz aksine yararlı olacaktır sadece kullanıcılarınızı o içerikleri okumaya teşvik edin ona göre içerik düzenlemesi yapın.
Ek olarak: Skype adresiniz var ise oradan diğer sorularınıza yardımcı olabilirim.
İyi günler.

ekodost ekodost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek özel sektör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 0 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
yazılarda etiket kullanım şartı diye bir mecburiyet bulunmamakla birlikte eğer ziyaretçi memnuniyeti sağlayacaksa tabi ki kullanılmasında fayda vardır. ilham versin, yol göstersin diye aşağıdaki siteye girmenizi ve yazıların alt kısmınlarında yer alan etiketlere bakmanızı önermekteyim. olması gereken etiket kullanımını bu şekilde görebilirsiniz.

www.smashingmagazine.com

wmaraci
wmaraci

SuhaMete SuhaMete SEO Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

ekodost adlı üyeden alıntı

yazılarda etiket kullanım şartı diye bir mecburiyet bulunmamakla birlikte eğer ziyaretçi memnuniyeti sağlayacaksa tabi ki kullanılmasında fayda vardır. ilham versin, yol göstersin diye aşağıdaki siteye girmenizi ve yazıların alt kısmınlarında yer alan etiketlere bakmanızı önermekteyim. olması gereken etiket kullanımını bu şekilde görebilirsiniz.

www.smashingmagazine.com

İlk yazıya girdim ilk yazı da kaç bin kelimeyse in in bitmedi :D evet mantıken böyle yapmak lazım aslında.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al