wmaraci reklam

Öneriniz Nedir?

6 Mesajlar 638 Okunma
wmaraci reklam

temizer temizer Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 65
  • Beğeniler 4 / 4
  • Ticaret 4, (%75)
500k aranma hacimli yemek tarifleri sitesi kurmak istiyorum.Tema nefisyemektarifleri.com dan esinlenerek yapılacak,reklam verilecek,hergün en az 1 tane tarif girilecek,ücret karşılığı tarifler alınacak,çekilişler yapılacak,backlink,dofollow alınacak vb.
Sizce böyle bir çalışmayla site ne kadar zamanda birinci sayfaya çıkar...

wmaraci
reklam

Malcolm X Malcolm X Elimden Geliyor Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 456
  • Beğeniler 102 / 152
  • Ticaret 0, (%0)
aranma hacmini neye göre söylediğinizi merak ediyorum. Yemek tarifi sitesi yapacak 34534534523. kişisin. Allah yardımcınız olsun. Diğer yemek tarifi sitelerinizden ne farkınız olacağını sitenizin bir köşesinde belirtirseniz hoş olur. Çekiliş işi de güzel duruyor. Hergün en az 1 tarifle, günde ortalama 2 tarif deseniz. 1 yılda 700 den fazla tarif demek oluyor. Siteyi yönetmek için bir kişiye daha ihtiyacınız olabilir. Çevreniz genişse, sosyal mecrada geniş platformlu bir yeriniz varsa ona da ihtiyaç duymazsınız. İnsanlardan pek fazla tarif beklemeyin derim ben. Siz kendiniz araştırıp bulun. Yazılarınız da özgün olsun. Bu çalışmayla tahminimce 1 yıl sonra birinci sayfadasınız demektir. Bazı yemek tariflerinde 1. sayfada olabilirsiniz. Ama birçok yazınızın üstte olması için epey bi süreye ihtiyacınız var gibi.. Başarılar

Elimden Geliyor

• Üyelik 03.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 65
  • Beğeniler 4 / 4
  • Ticaret 4, (%75)
Yorumunuz için teşekkürler adwords keyword planner den bakıyorum.Hocam benim site açmaktaki amacım gelir kategorisi fark etmez.O zaman en iyisi adsense hesabimi da satıp gelirli bi site alayım.Pinsiz adsense hesapları kaç liradan gidiyor.

Malcolm X Malcolm X Elimden Geliyor Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 456
  • Beğeniler 102 / 152
  • Ticaret 0, (%0)
Adsense hesabınızı neden satıyorsunuz ki? Gelirli bir site açsanız da adsense kullanmayacak mısınız?
Ayrıca: genel kategoride bir yemek sitesi yapmaktansa, niche bir sektörde açmanız tavsiyesini verebilirim. Yani sadece "kek tarifleri ya da çorbalar" diye kategorilerde site açmanız hoş olabilir. Bunun gibi farklı sektörlerdeki niche alanlara yönelirseniz fena olmaz. aylık 200 gelirli 5 site açsanız yolunuzu bulursunuz :)
Nerden biliyorum? Kendimden :)

Elimden Geliyor
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 03.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 65
  • Beğeniler 4 / 4
  • Ticaret 4, (%75)
o zaman bi el atsanız siteyi actıktan sonra ne yapmam lazım sizin gibi 200tl gelirli olmaası için ztn ogrenciyim 50 de yeter aylık

Jengawer Jengawer Tıp Öğrencisi E-Mail Onaysız
  • Üyelik 20.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Tıp Öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 256
  • Beğeniler 107 / 74
  • Ticaret 20, (%100)
İmzamdaki konuyu inceleyebilirsiniz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al