wmaraci reklam

Geri Bildirim ile İlgili Önemli Sıkıntım

4 Mesajlar 1.062 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Bratcet Bratcet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Güvenlik
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad T** M**
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 3 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba değerli arkadaşlar hepinize selamlarımı saygılarımı sunarım. Ben youtube de 9-10 ay önce bana gelen Telif hakkı ihtarına karşı bildirim yaptım.O zamanlar acemi yeni bu işe başladığım zamanlar idi.Bana gelen Telif ile ilgili bir youtube forumunda araştırma yaptım.Bana Telif atan şahıs başkalarına da atmıs orada ılk ıkı sayfayı okudum hepsi sahte telif yazmıslar.Bende onlara inandım bastım karşı bildirimi . İki-üç saat sonra ayni foruma baktım acaba sahte Telif konusunda başkarı da ne yazmıs dıye okumak için .Yorumlardan sonra kendımce iyice eminim ya sahte Telif olduğuna .O youtube forumunda ayni konuya girdim üçüncu sayfadan okumaya başladım.Birde başka bir arkadaşın biri yazmış ben o Telif atan kişiyi arastırdım O kişi kurumun temsilcisiymiş yanı telif gerçekmıs yazmazmı ben hemen yusuf yusuf başladım panıklemeye.O panıkle hemen gmaili kanalı falan sildim acemıydım bide korkmustum yıne büyük hata yaptım sılmekle çünkü geri bildirim sonucunu öğrenemedim.Aradan 4-5 ay zaman geçti tam kafamdan bu olayı atıyordum bişe olmadı diye sevınıyordumkı yıne o forumdan başka bir arkadaş abi bende bir telife sahte zannetım geri bildirim gönderdım şimdi evime mahkeme kağıtları geldi demezmı .Hem o arkadaşa çok üzüldüm hemde tekrar korkmaya başladım.Nette başladım arastırmaya geri bildirim yaparken ne yazdığımı hatırlamaya çalıstım.Geri bildirim yaparken hatırladığım kadarı ile gercek telefonumu verdim Sonra adresı il olarak doğru yazdım ama cadde sokak adresı yazmadım Hesap adım farklı gerı bıldırım de kullandığım ad farklı gırdım(tam emin değilim).Geri bildirimde bulunurken bana gelen Telıfın gercek hak sahıbı değilde sahte biri tarafından atıldığını yazdım.Bunların üzerinden9-10 ay bir zaman geçti e-devlettende baktım adıma açılmıs herhangı bir dava yok .Geri bildirimde bulunduğum içerikde dizi fragmanı idi.Çok uzun yazdım ama benım çektiğim sıkıntıları bilmeyen abilerim kardeşlerimde çekmesın istedım.Birde gerçekten bu konularda bilgili abilerim kardeşlerim şimdi soracaklarıma yanıt vermesini rica edecektım.Farz ediyorumki benim geri bildirimim youtube tarafından kabul edılmıs olsun ve karsı taraf iletilmiş olsun.Karşı taraf tekrar videoyu yüklemek için ya benı mahkemeye vermesı lazım yada belge sunması lazım.9-10 geçmesine rağmen bu zamana kadar benı mahkemeye vermemıs bu zamandan sonra verme ihtimalleri varmı .Birde mahkemeye verılsem hapis ve yüklü miktarda tazmınat ödermıyım çünkü 3-4dk'lık fragmana karşı bildirim de bulundum.Zaten ben youtubeden çok kazanan biri değilim geçimimi gececi işinde çalısarak sağlıyorum.Pirince giderken evdeki bulgurdanda olmayayım Bu belirttim konularda bilgisi olanlardan cevap yazmalarını rıca edecektım.

wmaraci
reklam

ahmetcem96 ahmetcem96 www.ahmetcemaktas.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1618
  • Beğeniler 86 / 382
  • Ticaret 75, (%100)
hocam öncelikle adamlar birilerini öldürüyor yine hapse girmiyor. siz acemi olduğunuz konuda geri bildirim yaptınız diye tanzimat ödemezsiniz. arkadaşa üzüldüm bu arada inş. siciline işlememiştir.geçmiş olsun.
Bratcet

kişi bu mesajı beğendi.

Bratcet Bratcet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Güvenlik
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad T** M**
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 3 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

ahmetcem96 adlı üyeden alıntı

hocam öncelikle adamlar birilerini öldürüyor yine hapse girmiyor. siz acemi olduğunuz konuda geri bildirim yaptınız diye tanzimat ödemezsiniz. arkadaşa üzüldüm bu arada inş. siciline işlememiştir.geçmiş olsun.
Hocam çok teşekkür ederim çok sağolun Sizce hala benim için için9-10 ay geçmesine rağmen mahkeme riski varmı

ahmetcem96 ahmetcem96 www.ahmetcemaktas.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1618
  • Beğeniler 86 / 382
  • Ticaret 75, (%100)

Bratcet adlı üyeden alıntı

Hocam çok teşekkür ederim çok sağolun Sizce hala benim için için9-10 ay geçmesine rağmen mahkeme riski varmı

yok hocam iş ciddi olsaydı zaten ertesi gün mahkemede olurdun.
Bratcet

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al