wmaraci reklam
lidertakipci

Yeni Forum Projesi

5 Mesajlar 549 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ozcan110r ozcan110r WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek .
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** B**
  • Mesajlar 277
  • Beğeniler 1 / 100
  • Ticaret 8, (%100)
// oldu bu iş ;)

wmaraci
reklam

kmlkskn kmlkskn Küfür kimseyi yüceltmez. Kullanıcı
  • Üyelik 07.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek SEO Manager
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 42
  • Beğeniler 2 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
Forum sitesi açmak size birşey kaybettirmez fakat ben bunda 2-3 sene önce forum sitesi açtım ki domain ve sunucu hala aktif siteyi kullanmayı bıraktım botlar takılıyor sitede :) artık tutulmuş forumlar var hep bir ilk arıyor insanlar tutacagı tarafından endişelerim var ki tutacagınıda zannetmiyorum zaten gerek oyun paylasım platformu gerek bilgisayar paylasım platformu olmak üzere binlerce 10 binlerce forum var bunlar arasında sık kullanılanlar zaten var forum acıcaksanda en azından diger forumları inceliyerek farklı bir konu üzerinden acmanı tavsiye ederim

tabi son karar senin :)

ozcan110r ozcan110r WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek .
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** B**
  • Mesajlar 277
  • Beğeniler 1 / 100
  • Ticaret 8, (%100)
/////

kmlkskn kmlkskn Küfür kimseyi yüceltmez. Kullanıcı
  • Üyelik 07.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek SEO Manager
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 42
  • Beğeniler 2 / 18
  • Ticaret 0, (%0)

ozcan110r adlı üyeden alıntı

Önerin ve geçmiş bilgini söylediğin için teşekkür ederim. Azda olsa tecrübem var diye bu tür siteye yönelmiştim, lakin bir ekip kurup başka tür sitede olur. Güzel bir ekip olduktan sonra sitede güzel yönetilir, onca site arasından kurtulabilirsin lakin dizinde dediğimiz gibi bu forumda pekte geçerli değil. Forum için baya yüksek aktif kitle gerekli ki tutsun, mesela wmaracı ünlü bir forum sitesi, siz veya başka birileri burada bana bu önerinizi sunmasanız ben bu foruma uğramam gibi bir şey. İnsanlara yardım edilen veya insanları o konuyu siz sevdirdikten sonra iş kolay olacaktır lakin hangi tür siteye yönelmeliyim sizce ?

+ Aslında bir ekip kurarak kalıcı bir site için hep birlikte el atalım istiyorum..

tek bir konu üzerine deilde çok konulu olustursan daha iyi olur oyun pplatformu yada bilgisayar platformu olarak değilde online paylaşım platformu olarak geçşin müzik , oyun , bilgisayar , bayan forumu

http://plusmmo.com benim sitem 2-3 yıllık ilk 6 ay sonra 2 bin üyede takıldım sonrasında siteyi kapattım birdahada açmadım aklıma gelmişken şimdi bir düzenleme yapıcam suan serverla ilgili sıkıntı yasıyorum onuda birazdan düzelticem zaten bakarak bi karar ver uzun süredir giriş yapmıyorum ama yanılmıyorsam benimkinde bayan için oyun bilgisayar donanım , yazılım , hertürlü kategori vardı online paylasım platformu olarak kullanılıyordu onu bi düzeltiyim server sıkıntısını sonrasında bir bak site bakımsız kalınca botlar saldırdı tabi

wmaraci
wmaraci

mustafabenli mustafabenli WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 548
  • Beğeniler 30 / 93
  • Ticaret 1, (%100)
Forumunuzun içeriği kaliteli ve diğer forumlardan daha farklı bir şey sunuyorsa tutmaması için bir sebep yok. Önemli olan farkındalık yaratmanız.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al