wmaraci reklam
lidertakipci

Siteme blacklist sorguladim atamreklam.com cikti ??

2 Mesajlar 543 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

CennetKapisi CennetKapisi Sitenizi App'lestiriyorum Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yaz
  • Konum Avusturya
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 877
  • Beğeniler 291 / 162
  • Ticaret 3, (%100)
Merhaba,

Bu siteden www.cennet-kapisi.net isminde olan web sitemi sorguladim IP adresi: 77.245.149.48

Bazi bölgeler uyari verdi uyari veren sitelerden birtanesine ziyaret edeyim dedim.

Karsima söyle bir yazi cikti:

CBL Arama Programı

Otomatik / senaryosunu toplu aramaları yasaktır. Saptanması üzerine, otomatik komut erişim engellendi edilecek ve kaynak IP olabilir CBL'den listelenir.

Bir IP adresini girin:

IP Adresi 77.245.149.48 listelenen CBL'den içinde. Bu bir spam gönderen trojan, vekil veya botnet diğer bazı formu ile enfekte olduğu görünmektedir.

(- 30 dakika + /), yaklaşık 1 gün, 19 saat önce Geçen 2014/07/26 16:00 GMT tespit edildi.

YENİ BİLGİLER: ÖNEMLİ

IP adresi 77.245.149.48 bir spam veya kötü amaçlı yazılım yönlendirme linki ile bulaşmış bir web sitesine gelir.

Web sitesinin ana bilgisayar adı " atamreklam.com ", ve bu bağlantı yeniden yönlendirme bir örnek:" http://atamreklam.com/unwritten.html ".

Diğer bir deyişle web sitesi "atamreklam.com" kesmek olmuştur.

Web site "atamreklam.com" size tanıdık olmayabilir. Bu sağlayıcınızın başka bir müşteri sizinle aynı IP adresi kendi web sitesi barındırma anlamına gelir. Bu durumda, gerçekten size yardımcı olmak için sağlayıcı almak gerekir.

Genellikle, yönlendirme spam veya kötü amaçlı yazılım site, kullanıcının tarayıcı alır. Bu rusça hapları veya ****ografi genellikle sahte.

Yazinin tüm devami icin buraya tiklayin

bu nedir?? bundan nasil kurtulurum?

wmaraci
reklam

internetleilgili internetleilgili Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Serbest Meslek
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 124
  • Beğeniler 18 / 20
  • Ticaret 3, (%100)
bu site yasaklanmış ve sanırım aynı sunucuda barınıyormuşsunuz. 2. senaryo ise bu site daha önceden kullandığınız ipi kullanıyormuş
CennetKapisi

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al