wmaraci reklam

Google Adsense Alternatifleri

3 Mesajlar 760 Okunma
smmexpress

bloggerim bloggerim Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** H**
  • Mesajlar 485
  • Beğeniler 101 / 62
  • Ticaret 3, (%100)
denediğim reklam sistemlerini derledim ve en iyi Google Adsense alternatifleri yazımı yazmaya karar verdim.

3-) Wordego

Wordego 3. sırada yer almayı başardı.Aslında tıklanma başı az veriyor ama bence en güvenilir sistemlerden bir tanesi.Ödememde hiç gecikme yapmadılar. Wordego reklam şirketini daha çok fazla hiti olan kişilerin kullanması mantıklı olur.Reklamları +18 değil.Genel olarak herkes reklam yayınlayabilir.Yalnız bir kötü yanı ise sitenizin eksiği olmamasıdır.Kolay kolay site kabul etmiyorlar.Çok anlaşılır ve net bir kullanıcı panelini de göz ardı etmemek gerek. Wordego

2-) GittiGidiyor Satış Ortaklığı

GittiGidiyor benim de sık sık sitelerimde kullandığım bir sistem.Tıklanma başı 10 kuruşa kadar çıkabiliyor.Güvenilir bir sistem olduğu için ilk tercihlerimin arasında GittiGidiyor satış ortaklığı oldu.Bunun garantisi olarak ilk paramı sıkıntısız aldım.Hiçbir sorun çıkmadı.Kullanışlı bir paneli var.Sitenizin içeriğine uygunsa GittiGidiyor satış ortaklığını tercih edebilirsiniz. GittiGidiyor satış ortaklığı

1-) Bumerang Servisi

Bugünün galibine geldik.Bumerang servisi benim Google Adsense kabul etse bile kullandığım bir sistem.Size gelen reklamları yayınlayıp para kazanıyorsunuz.Şimdi ise Bumerang Görsel Reklam Servisi çıkardılar.Bu servis hem gösterim bazlı kazanç hem de tıklanma bazlı kazancı aynı anda sizlere sağlıyor.3 çeşit reklam çeşidi var.Üçünü de aynı anda kullanıp daha fazla para kazanabiliyorsunuz.Bu sistem şuan bakımdan yakın bir zamanda açılır diye düşünüyorum.Diğer sistemlere yabancıysanız bu sistem sizin için en iyisi olacak diyebilirim. bumerang Sizlere en iyi Google Adsense alternatiflerini sundum.Umarım yeterince açıklaya bilmişimdir :)

KAYNAK: http://www.5kategori.com/blog/2014/07/16/en-iyi-google-adsense-alternatifleri/

wmaraci
reklam

Gerilim Gerilim www.giyse.com Kullanıcı
  • Üyelik 27.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 1919
  • Beğeniler 496 / 496
  • Ticaret 20, (%100)
Adsense'nin alternatifi yoktur. Yandex birşeyler yaparsa belki olabilir :)

Gittigidiyor reklamları 1000px yükseklikte diyelim. Bunun 600px'inde tıklanamaz alanda kendi reklamlarını yapıyorlar 12 taksittir güvenlidir bilmem ne. Tıklanabilir alan ise 400px 1 tane ürün karesi. Yani yüksek ücret verebilirler ama tıklanma oranı çok düşük. Adamlar resmen bedava gösterim yapıyorlar sitelerinizde.

Giyse.com - Giyim Moda, Ayakkabı, Çanta ve Aksesuar Online Alışveriş

bloggerim bloggerim Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** H**
  • Mesajlar 485
  • Beğeniler 101 / 62
  • Ticaret 3, (%100)

Gerilim adlı üyeden alıntı

Adsense'nin alternatifi yoktur. Yandex birşeyler yaparsa belki olabilir :)

Gittigidiyor reklamları 1000px yükseklikte diyelim. Bunun 600px'inde tıklanamaz alanda kendi reklamlarını yapıyorlar 12 taksittir güvenlidir bilmem ne. Tıklanabilir alan ise 400px 1 tane ürün karesi. Yani yüksek ücret verebilirler ama tıklanma oranı çok düşük. Adamlar resmen bedava gösterim yapıyorlar sitelerinizde.

Ama bir teknoloji sitesinde iş görebilir.Daha çok teknolojik aletlerin reklamını yapıyorlar merak eden tıklayabilir.Birde zaten adsense alternatiflerini ban yemiş adamlar kullanıyor.Mecbur bunlara yönelmek zorundalar.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al