wmaraci reklam
lidertakipci

Dizi Sitesi

23 Mesajlar 1.751 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

bylejyoner bylejyoner Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 220
  • Beğeniler 5 / 11
  • Ticaret 3, (%67)
Arkadaşlar dizi sitesi açmayı düşünüyorum tutcağını düşündüğümden dolayı.4 kişilik bir ekibim var çok dikkatli bir şekilde uğraşacak bir ekibiz. Dizi sitesi açmak suç mu suç ise cezaları nelerdir. Nerden hosting almalıyım. Dizileri nereye upload etmeyelim. Ve öneriliriniz nelerdir bunları söylersiniz sevinirim...

wmaraci
reklam

ahmetcem96 ahmetcem96 www.ahmetcemaktas.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1618
  • Beğeniler 86 / 382
  • Ticaret 75, (%100)
Siteye yasal uyari koyunuz. Uyari geldiginde kaldirirsaniz sorun yok. Kaldirmazsaniz mahkeme. mail.ru ve vk

Yusufberki Yusufberki WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 305
  • Beğeniler 11 / 39
  • Ticaret 28, (%96)
Paylaşmanın değilde upload etmenin suç olduğunu / olacağını biliyorum. Bizde 5 kişilik bir ekiple 4-5 ay çalıştık yaklaşık 10.000 bölüm yabancı dizilerden oluşan bir site hazırladık ama konu üzerine çok site var ve arama yapanlarında 2. 3. sayfalara kadar düşmeleri çok ama çok zor eğer iyi bir seo çalışması yapabilecek elemanlarınız yoksa bence hiç kalkışmayın.

Edit: Yeni bölüm eklendiğinde en hızlı bir biçimde Google'da ve ilk sayfada çıkaracak bir seo ekibini kastediyorum.

Youtube: Kod Dershanesi

• Üyelik 27.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 220
  • Beğeniler 5 / 11
  • Ticaret 3, (%67)

Yusufberki adlı üyeden alıntı

Paylaşmanın değilde upload etmenin suç olduğunu / olacağını biliyorum. Bizde 5 kişilik bir ekiple 4-5 ay çalıştık yaklaşık 10.000 bölüm yabancı dizilerden oluşan bir site hazırladık ama konu üzerine çok site var ve arama yapanlarında 2. 3. sayfalara kadar düşmeleri çok ama çok zor eğer iyi bir seo çalışması yapabilecek elemanlarınız yoksa bence hiç kalkışmayın.

Edit: Yeni bölüm eklendiğinde en hızlı bir biçimde Google'da ve ilk sayfada çıkaracak bir seo ekibini kastediyorum.

ilk sayfada cıkmak kolay seo expertimizde var fakat suççları nedir bilmiyorum ve nasıl bir yol izlemeyelim

Ek Olarak:

ahmetcem96 adlı üyeden alıntı

Siteye yasal uyari koyunuz. Uyari geldiginde kaldirirsaniz sorun yok. Kaldirmazsaniz mahkeme. mail.ru ve vk

mail.ru ve vk dan kastınız nedir

wmaraci
wmaraci

wikiface wikiface WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Serbest Meslek
  • Konum Adana
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 19 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam dizi sitesinde adsense de zor. Banlanır belli zaman sonra. En iyisi fragman sitesi açın hem suçu yok hemde adsense sorun yapmıyor.

• Üyelik 27.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 220
  • Beğeniler 5 / 11
  • Ticaret 3, (%67)

wikiface adlı üyeden alıntı

Hocam dizi sitesinde adsense de zor. Banlanır belli zaman sonra. En iyisi fragman sitesi açın hem suçu yok hemde adsense sorun yapmıyor.

adsenseyi gözden çıkardım zaten google ile çalışmak istemiyorum zaten :)

• Üyelik 01.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1618
  • Beğeniler 86 / 382
  • Ticaret 75, (%100)

bylejyoner adlı üyeden alıntı

ilk sayfada cıkmak kolay seo expertimizde var fakat suççları nedir bilmiyorum ve nasıl bir yol izlemeyelim

Ek Olarak:

mail.ru ve vk dan kastınız nedir

En iyisi vk ve mail.ru dur video upload icin. Kendi sunucunuzda video barindirmazsaniz ve yasal uyari koyarsaniz kimse size karisamaz ve davalik olmazsaniz. Size onerim KESINLIKLE kendi sunucularinizda dosya barindirmayin.

• Üyelik 27.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 220
  • Beğeniler 5 / 11
  • Ticaret 3, (%67)

En iyisi vk ve mail.ru dur video upload icin. Kendi sunucunuzda video barindirmazsaniz ve yasal uyari koyarsaniz kimse size karisamaz ve davalik olmazsaniz. Size onerim KESINLIKLE kendi sunucularinizda dosya barindirmayin.

saolun hocam brşey daha sorcam şimdi biliyorsunuz türkiyede internet hız sorunu var vds sunucu felan filan birşeyler söyledir ama tam anlatmadılar bir bilginiz varsa bu konudada yardımcı olurmusnuz

• Üyelik 01.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1618
  • Beğeniler 86 / 382
  • Ticaret 75, (%100)

bylejyoner adlı üyeden alıntı

saolun hocam brşey daha sorcam şimdi biliyorsunuz türkiyede internet hız sorunu var vds sunucu felan filan birşeyler söyledir ama tam anlatmadılar bir bilginiz varsa bu konudada yardımcı olurmusnuz

Vds ile videoya alt yazi islemlerini kisaltir ve 5 dk da upload eder. Eger vds ariyorsanuz konu linkini gonderim pm den 22 gunu var fakat ozellikleri baya iyi.

• Üyelik 27.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 220
  • Beğeniler 5 / 11
  • Ticaret 3, (%67)

Vds ile videoya alt yazi islemlerini kisaltir ve 5 dk da upload eder. Eger vds ariyorsanuz konu linkini gonderim pm den 22 gunu var fakat ozellikleri baya iyi.

pm niz gelmedi

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al