wmaraci reklam
lidertakipci

seo4website.net isimli domain ve açmayı planladığım site hakkındaki düşünceleriniz

5 Mesajlar 655 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

naboocreative naboocreative WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek grafik tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ü**
  • Mesajlar 72
  • Beğeniler 4 / 14
  • Ticaret 1, (%100)
Herkese merhaba. Öncelikle konuyu umarım doğru yere açmışımdır. Şayet hatam var ise forum yöneticilerinden düzeltmesini rica ediyorum.

Söz konusu domaini bir süre önce aldım. Fakat işlerimin yoğunluğu sebebi ile düşüncemi henüz hayata geçiremedim.

Seo konusu üzerine birkaç aydır araştırmalar yapmaktayım. Ne derece iyiyim derseniz açıkçası daha yolun çok başında olduğumu söyleyebilirim.

Bu domain üzerinde hem Türkçe hem de İngilizce olmak üzere başlangıçta bir web sitesi ve forum oluşturmak istiyorum. Zaman içerisinde Seo konulu güncel makaleler ve yapılan çalışmalara ilişkin paylaşımlar yer alacak. Bu şekilde bir plan düşünmekteyim. Böylelikle kendimi de geliştirebilmek niyetindeyim.

Sizlerden ricam,

• Özellikle dikkat etmem gereken konular nelerdir? Tavsiyelerinizi dinlemek isterim.
• Domain seçimim konusunda da fikirlerinizi paylaşmanızı rica ediyorum.
• Forum konusunda hangi altyapıyı önerirsiniz?
• Sitenin Seo çalışmalarını da bizzat yapmak istemem nedeni ile Seo konusunda da başlangıç tavsiyelerinizi almak isterim.

Yazım hatalarım ya da saçmaladığım kısımlar oldu ise hepinizden şimdiden özür diler teşekkür ederim.

wmaraci
reklam

ermaneray ermaneray proje danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek satınalma/proje danışmanlık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2627
  • Beğeniler 77 / 644
  • Ticaret 12, (%100)
hocam anladığım ve gördüğüm kadarıyla siteyi bir şekilde açtıktan sonra 2 yada 3 hafta sonra sıkılıp yarıda bırakacakmışsın gibi bir hisse kapıldım.

bence domain çok uzun ve anlamsız geldi gözüme
hevesini kırmak istemem ama bana pek sıcak gelmedi

• Üyelik 01.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek grafik tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ü**
  • Mesajlar 72
  • Beğeniler 4 / 14
  • Ticaret 1, (%100)
Amacım sıkılıp bırakmak değil. Bilakis kendimi geliştirebilmek adına çalışmalarımı bu site ile devam ettirebilmek. .com ve .net uzantılı olarak seo ve website kelimelerinin geçmesi adına bulabildiğim en uygun domain bu idi. İngilizce de olacak olması nedeni ile 4 rakamını "for" kelimesi yerine düşündüm.

ermaneray ermaneray proje danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek satınalma/proje danışmanlık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2627
  • Beğeniler 77 / 644
  • Ticaret 12, (%100)
işte asıl sıkıntı orada hocam aranma hacimleri
seo ve website bir araştır aranma hacimleri ne seviyede ve sen nasıl kendini yukarıya taşıyacaksın
girdiğin makaleler bileçok güzel anahtar kelimeler içermeli ki çok çok iyi yerlere gelesin bunları yapabilirim dersen elbette ki yap ama bence sıkılacaksın bırakacaksın :(
başka işlerle başla derim şahsen

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 01.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek grafik tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ü**
  • Mesajlar 72
  • Beğeniler 4 / 14
  • Ticaret 1, (%100)
Yeterince işle meşgulüm hocam. Niyetim seo konusunda kendimi geliştirmek ve kendi projelerimde uygulayabilmek. Lakin eksiklerim var ve seo konusunu sürekli takip etmek durumundayım. Bu sebeple uğraşmak niyetindeyim. Kısmet nereye kadar götürürse diyelim :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al