wmaraci reklam
lidertakipci

Opencart Tema Yapılır

11 Mesajlar 1.878 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

cozumwebtasarim cozumwebtasarim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Bunnies Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 31
  • Beğeniler 4 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
konu kilit

wmaraci
reklam

MehmetErsoy MehmetErsoy Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Rent A Car
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 3, (%100)
bu vatandaş benim sitemi çökertti facebook login eklerken yazıyorum beni engelliyor
şikayet konusu açıyorum hosting firmam eski yedek için ücret istiyor bu arkadaştan şikayetçiyim mağdur etti beni

• Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 31
  • Beğeniler 4 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
dostum burda iş gelmiyor ***.net yaz sen ordan daha çok insan ulaşırsın ve yarın yapalım dedim sana anlasan ama anlamamışsın daha mühim işlerim var

oktayt oktayt İş olsun işte Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Bilişim/İnternet
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 408
  • Beğeniler 93 / 93
  • Ticaret 34, (%100)
Mehmet Ersoy siteni bana yaptırdın para gönderdim dedin 2 sefer cep bankacılığından para ortada yok. Banka yanlış yaptı dedin beni yanlış anlama eft yaptım dedin. O da yalan. Sonra utanmadan benim olan temaya senin değil dedin. Sana temam sahte diyenler o eklentiyi kuramaz dedim.O eklenti sorun çıkarır dedim yine beni dinlemedin. Şimdi gelmiş burada eklenti kurarken sitem göçtü diyorsun müstehak sana. Şikayet konusu açmaya değer görmüyorum 120 lira için değmez o 120 lira sana benden helal değil o kadar.
cozumwebtasarim BYILDIZ

kişi bu mesajı beğendi.

Wordpress Php düzenleme işleriniz yapılır
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 31
  • Beğeniler 4 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

oktayt adlı üyeden alıntı

Mehmet Ersoy siteni bana yaptırdın para gönderdim dedin 2 sefer cep bankacılığından para ortada yok. Banka yanlış yaptı dedin beni yanlış anlama eft yaptım dedin. O da yalan. Sonra utanmadan benim olan temaya senin değil dedin. Sana temam sahte diyenler o eklentiyi kuramaz dedim.O eklenti sorun çıkarır dedim yine beni dinlemedin. Şimdi gelmiş burada eklenti kurarken sitem göçtü diyorsun müstehak sana. Şikayet konusu açmaya değer görmüyorum 120 lira için değmez o 120 lira sana benden helal değil o kadar.

dostum bunu önceden fark ettim o yüzden seni anlıyorum.yaptığımız işi çok basit sanıyorlar bizdeburda para kazanıyoruz çok zengin insan olsak burda ne işimiz var böyleleri olunca insanın iş yapası gelmiyor

BYILDIZ BYILDIZ WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 483
  • Beğeniler 105 / 39
  • Ticaret 24, (%100)

oktayt adlı üyeden alıntı

Aynısını bana yaptırdı. http://www.replikaurun.com/ sitesi için makale yazdırdı ve cevap yok.

elbistanli elbistanli Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek webtasarım
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 498
  • Beğeniler 102 / 87
  • Ticaret 17, (%100)
bende tema arıodum ama yorumları okuyunca vazgeçtim bakayım başka birine kolay gelsin

ferdem23 ferdem23 WM Aracı
  • Üyelik 19.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Serbest meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** E**
  • Mesajlar 136
  • Beğeniler 8 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
banada tema lazım ama yorumları okuyunca vazgeçtim. başkasının sitesi çökmüş ve sen bekle diyorsun, beklenecek bir şey mi? benim sitem 10 dakika açılmasa hemen firmayı arayıp uyarıyorum. sen işi alana kadar ilgilenirsin sonra sallarsın. bu şekilde zor iş yaparsın.

ermaneray ermaneray proje danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek satınalma/proje danışmanlık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2627
  • Beğeniler 77 / 644
  • Ticaret 12, (%100)

merakli34 adlı üyeden alıntı

banada tema lazım ama yorumları okuyunca vazgeçtim. başkasının sitesi çökmüş ve sen bekle diyorsun, beklenecek bir şey mi? benim sitem 10 dakika açılmasa hemen firmayı arayıp uyarıyorum. sen işi alana kadar ilgilenirsin sonra sallarsın. bu şekilde zor iş yaparsın.

madur olan kişi zaten konuyu açan arkadaş o olumsuz yorumu yazan milleti dolandıran kişi biraz daha dikkatli okusan keşke
ayrıca arkadaş iyi işler çıkarıyor.

ferdem23 ferdem23 WM Aracı
  • Üyelik 19.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Serbest meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** E**
  • Mesajlar 136
  • Beğeniler 8 / 7
  • Ticaret 0, (%0)

ermaneray adlı üyeden alıntı

madur olan kişi zaten konuyu açan arkadaş o olumsuz yorumu yazan milleti dolandıran kişi biraz daha dikkatli okusan keşke
ayrıca arkadaş iyi işler çıkarıyor.

ben çözümwebtasarımın yaptığı işlerde işim yoğun olduğu için senin işinle ilgilenemedim demesi, karşı tarafın millete iş vereceğim vaadiyle dolandırması ayrı. bir alındığı zaman iş bitirilir, ben şuan yoğunum senin işin biraz gecikecek sözü çok yanlış. ben bunu belirttim. bu şekil yazması aldığı işlere ne derece ciddi baktığını gösterir. bana da opencart 1.5.4 teması lazım ama bu arkadaşın yazdığından sonra tereddütlü yaklaşıyorum.
her konuda (seo-css hatasız-resim alt tag...) iyi bir opencart tema yapan arkadaşlar irtibata geçebilirlerse çalışmak isterim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al