wmaraci reklam
lidertakipci

Haber Sitesi için Haber Ekleme

20 Mesajlar 2.777 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

KazimKislal KazimKislal Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci, Programcı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 232
  • Beğeniler 34 / 11
  • Ticaret 0, (%0)

Mukim adlı üyeden alıntı

Her haber sitesi bunu kabul etmeyebilir. Alacağınız sitenin kullanım koşullarına göz atarsanız kaynak gösterilerek yayını yapılabilir nevinden ibare varsa sorun olamayacaktır.

Anladım. Teşekkürler her şey için cihan haber ajansı bir ara ücretsiz abonelik veriyormuş diye duydum ama ne son bulacak onu bulamadım onun ile ilgili bir fikriniz var mıdır ?

wmaraci
reklam

Mukim Mukim Ne yapalım meselâ? Kullanıcı
  • Üyelik 21.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek E-Ticâret Yöneticisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** C**
  • Mesajlar 503
  • Beğeniler 0 / 131
  • Ticaret 101, (%100)

KazimKislal adlı üyeden alıntı

Anladım. Teşekkürler her şey için cihan haber ajansı bir ara ücretsiz abonelik veriyormuş diye duydum ama ne son bulacak onu bulamadım onun ile ilgili bir fikriniz var mıdır ?

Şimdi araştırdığımda ücretsiz olan bir sistemin olduğunu gördüm. Ancak bunun abonelik değil, abone olduğunuz takdirde size verilecek olan ekstralar olduğunu öğrendim. Aşağıdaki adresten bunun detaylarını öğrenebilirsiniz. Size tavsiyem, böyle bir girişimde bulunacaksınız ajanslara e-posta yoluyla ulaşıp bilgi almanızdır.

Site Adresi: http://www.cihan.com.tr/kampanya
KazimKislal

kişi bu mesajı beğendi.

karrizima karrizima WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web Tasarım SEO ve Oto Kuaför
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 229
  • Beğeniler 116 / 35
  • Ticaret 1, (%100)
Bana sorarsan kardeşim sen nerde ne haber görüyosan kopyala özgünleştr yapıştır ne yaparsan yap kimse farketmez. Sanki site her gün milyonlara ulaşacakta telif melif bilmem ne.
Ha baktın zamanla işler iyi gitti yükseldin o zaman aboneliğini alırsın DHAdan yaparsın haberini.

Baktın telif geliyo uyarı geliyo (ki hayatta gelmez. kim uğraşcak o kadar işle) o zaman yöntemi değiştirirsin.

Neden böyle düşündüğümü açıklayayım;

Ben izmirde şirinyerde oturuyorum. Şirinyeri bilen bilir baya işlek, ünlü ve potansiyeli olan bir caddedir. Bu cadde de dükkan açmaya karar verdik. Gittik vergi, algı, stopaj, kasa vs aklınıza ne geliyosa yasal hepsini yaptık. Tabi baya bi para kaçtı. E zaten etimiz budumuz ne. Sonra dükkanı açtık aradan 4-5 ay geçmedi battık.

Ama karşı dükkan şirinyerin göbeğinde 4,5 yıldır çalışıyormuş ve ne vergsi ne kayıdı var. Adam kafasına göre takılıyo. 7. yılında maliye denetlemeye geliyo, ruhsatsızlıktan 450 tl ceza yiyo ve şimdi kayıtlı heryere.

Yani demek istediğim sistem zorlamadan saçma sapan telif tülüf işlerini salla. Sen işini yap siteni aç bakalım, kaç kişi gircek bak bakalım ona göre düşünürüz sonra.
KazimKislal

kişi bu mesajı beğendi.

AaRAdyOcU AaRAdyOcU WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek İnşaat Teknisyeni
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad L** Ö**
  • Mesajlar 687
  • Beğeniler 337 / 110
  • Ticaret 24, (%100)
Haber sitesi işletmek o kadar kolay değil.Hele bir süre haber sitesi varken birşey kazanacağım diye hayal etmeyin.

2012 den beri yapıyorum,sanıldıgı gibi kolay değil.

İmkansızı başarırım diyorsanız AA,CHA,İHA,DHA ajanslarını senelik alıp,haberi kendinize özgünleştirip derseniz o zaman siteniz popüler olabilir.

Fakat ekip gerektirir :)

AA 300 haber , CHA 400 haber , iha 700 haber , DHA 300 haber yollacak bunları tek başıma yaparim derseniz zaman yetmez :D

Size tavsiyem haber ajansı abonelik alın.Yasa gereği herhangi bir haberi paylaşımını yaparsanız hele ajans haberi ise özelse birde gerisini siz düşünün...
KazimKislal

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

WebDost WebDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)
İlk aşamalarda alıntı yapın (link ile kaynak belirterek) size kimse yasal işlem filan başlatmaz, onlar hikaye. uyarıda vermez. Siz büyüdükçe zaten ajansa abone olursunuz. Aylık +300 tl gibi bir mevla ile haber alımı yapabilirsiniz.
KazimKislal

kişi bu mesajı beğendi.

Makas34 Makas34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek gazeteci
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 343
  • Beğeniler 199 / 45
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba Kaynak Gösterdikten sonra Hiç bir Sorun Olmaz .. Fakat Haberi Yerelmi Ulusalmı Böge Haberleri Olarakmı Sunuyosun..? Eğer Yerel haberleri sunuyosan oturduğun yere bağlı yayın yapan haber siteleriyle anlaşabilirsin .. bölge haberleri içinde sen şimdi bana oturduğunu yeri yaz ben sana yardımcı olurum ajans olarak .. ulusal yapmanda ajansa abone olman gerek ama yeniakit .. doğruhaber.com.tr yenişafak ensonhaber burdan alıp kaynak gösterebilirsin .. hiçbir sorun olmaz . izin veriyoruz ..
KazimKislal

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 18.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 232
  • Beğeniler 34 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
Anladım o zaman ilk basta alıntı yaparak paylaşırım sonrada abone olmaya bakacağım. İnşallah bir sorun olmazsa iyi

AaRAdyOcU AaRAdyOcU WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek İnşaat Teknisyeni
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad L** Ö**
  • Mesajlar 687
  • Beğeniler 337 / 110
  • Ticaret 24, (%100)

WebDost adlı üyeden alıntı

İlk aşamalarda alıntı yapın (link ile kaynak belirterek) size kimse yasal işlem filan başlatmaz, onlar hikaye. uyarıda vermez. Siz büyüdükçe zaten ajansa abone olursunuz. Aylık +300 tl gibi bir mevla ile haber alımı yapabilirsiniz.

Başlatmaz mı ? araştırmacı olun derim.Her haber sitesinin haberini alamazsınız link koysanız bile.

Haber siteleri haber mi yaratıyor sanıyorsunuz.Hepsi haber ajansı haberleridir.

Yasadan haberiniz yok sanırım :) cesaretiniz varsa deneyiniz.

http://www.aa.com.tr/tr/kurumsal-haberler/352395--aanin-haberlerini-izinsiz-kullanan-internet-sitesine-ceza
AhmetTUTAK KazimKislal

kişi bu mesajı beğendi.

AhmetTUTAK AhmetTUTAK WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Reklam
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 504
  • Beğeniler 189 / 80
  • Ticaret 40, (%100)
şöyle birşey yapabilirsin çok büyük sitelere fazla uğrama hit getirecek konuları kendin bul

http://projelab.com/ buradan bu botu al

yakaladığın saglam haber sitesinden paylaşım al çok büyük site olmasın ama sağlam ilerlediğini fark et bu tür 3-4 site bul kendine. siteleri her gün denetle kaç adet konu paylaşıyorsa hepsini alma en hitlerini yakala orjinalleştir.

mutlaka resim ekle sınırsız hosting al guzel.net.tr burası güzel sıkıntı olmaz sonra her gün ekliyerek istikrarlı bir şekilde git ne çok fazla ekle nede az .
KazimKislal

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 18.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 232
  • Beğeniler 34 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
Anladım bakacağız artik bir çaresine

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al