Daha önceden özel olarak birisi ile çalışıyordum. Artık Freelence olarak hizmet vermeye geçeceğim için ilk konum. Memnun kalacağınızı garanti ediyorum. Yaptığım tüm uygulamalar hem iOS hem de Android içindir.

İstediğiniz türde mobil uygulama yapılır teslim edilir. İsterseniz Google Play ve App Store üzerinde yayınlanır.
Uygulamaları sıfırdan özel olarak geliştireceğim, daha önceden yapmış olduğum projeleri görmek için iletişime geçin.

1. İstediğiniz tür-tema-teknoloji ile uygulama geliştirebilirim.
  2. İstediğiniz vakitte admin panel de oluşturabilirim. (Admin Panel dili de Flutter.)
  3. Tasarımlarınızı (xd, figma) bana iletirseniz, ilettiğiniz tasarımdaki uygulamaları yapabilirim.
  4. Ödeme yöntemleri (PayTR, iyzico, stripe) ekleyebilirim.
  5. İsterseniz Firebase, isterseniz Mongo, isterseniz SQL olarak veritabanı yönetimizini yapabilirim.
  6. Teslim ettiğim uygulamalar, App Store ve Google Play kurallarına uygun olaraktan teslim edilecektir. Ret gelme durumu mümkün değildir.
  7. 2-Factor (hem SMS hem Google Auth) ekleyebilirim.
  8. Teslim ettiğim Android ve iOS uygulamaları minik farkları olaraktan neredeyse birbirinin aynısı olacaktır. İsterseniz sadece telefonda çalışan Web App olarak da hizmet verebilirim.
    Ve daha nicesi...

Yaptırmak istediğiniz uygulama özelliklerine göre fiyat değişiklik gösterebilir.

Fiyatlandırma:
-Webview Uygulaması (Bildirim [Push] ve arayüz [Navbar, Drawer] dahil) 4000₺.
-Auth/Kişiye Özel Bildirim/Maps (İster offline, ister Google Maps)/Ödeme Yöntemi vs. Pluginlerle oluşturulacak uygulamalar 10000₺.
-Yönetim Panelli, Auth, Bildirim, Maps, Sipariş Sistemi, Ödeme Yöntemi dahil tam takım uygulamalar. 25000₺

DETAYLI BİLGİ İÇİN İLETİŞİME GEÇİN.
Uygulamalar özel olarak tarafımca yapılacaktır. Template/Hazır Kod kullanmamaktayım.