wmaraci reklam

BÜYÜK PROJE İÇİN Mobil Uygulama SPONSOR ARANIYOR

3 Mesajlar 555 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

consteqcom consteqcom WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek coder
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 2 / 4
  • Ticaret 1, (%100)
Arkadaşlar merhaba ileride çok dikkat çekecek bir proje için Mobil Uygulama için Developer bir arkadaşa ihtiyacımız var. Proje için patent alınacak fakat patent alınmadan önce bir ürün ortaya çıkartmamız gerekmektedir.

Uygulama özellikle lokasyon özellikli bir uygulama olacak. Mesela uygulamaya daha önceden adres bilgisi girilmiş bir lokasyonlara , ne kadar mesafede yakınım onu görmek gibi fakat daha farklı detaylarıda olacak tabiki.

KENDİSİNE GÜVENEN , İLERİDE ÇOK KAZANMAK İSTEYEN ARKADAŞLAR VARSA İLETİŞİME GEÇERSENİZ KONUYU İSTİŞARE EDELİM...

wmaraci
reklam

Ykp1453 Ykp1453 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Özel sektörde calışıyorum
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 53
  • Beğeniler 28 / 16
  • Ticaret 0, (%0)
Developer mi arıyorsunuz ??
Patent alacak kişi mi ??
Sizin aklınızdaki uygulama google haritalar gibi olacak yada yandex gibi insanlar aradığı bulduğu adresleri yazacak sizde reklamlardan kazanç sağlayacaksınız anladığım kadarıyla çünkü yazınızda projeye ortak olacak kişi hem patent alacak hem developer olacak hem ürünü çıkaracak patent için yada siz tam olarak eksik yazdınız yada ben yanlış anladım
consteqcom

kişi bu mesajı beğendi.

consteqcom consteqcom WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek coder
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 2 / 4
  • Ticaret 1, (%100)

Ykp1453 adlı üyeden alıntı

Developer mi arıyorsunuz ??
Patent alacak kişi mi ??
Sizin aklınızdaki uygulama google haritalar gibi olacak yada yandex gibi insanlar aradığı bulduğu adresleri yazacak sizde reklamlardan kazanç sağlayacaksınız anladığım kadarıyla çünkü yazınızda projeye ortak olacak kişi hem patent alacak hem developer olacak hem ürünü çıkaracak patent için yada siz tam olarak eksik yazdınız yada ben yanlış anladım

Patent konularını ben ilgileneceğim hocam uygulamanın amacını yanlış anlamışsınız. Ek olarak patent almak için ürün oluşturacak arkadaş arıyorum yani developer.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al