Merhaba, ben Muhammed Doğrudağ.
2 yılı aşkın süredir çeşitli forum siteleri ve freelance platformlarından reskin işlemleri gerçekleştiriyorum. Uygulamalarınızı taleplerinize göre düzenler, şekillendirir ve paylaşıma sunabilirim. Profesyonel destek arıyorsanız eğer doğru kişiye bakıyorsunuz. İsterseniz hemen inceleyelim.

👉 Kısa bir tabirle anlatmak gerekirse eğer reskin işlemi Codecanyon, Codester vb. platformlardan satın alınan uygulamaların belirli değişiklikleri yapılarak Google Play ve App Store mağazalarında paylaşılabilir hale getirilmesidir. Ben bu işlemi hiç uygulama oluşturmayı bilmeyen ama hep oluşturmak isteyen kişiler için yapıyorum.

👉 Uygulama adı ve paket adı değiştirme
👉 Türkçe, İngilizce ve birçok dile çeviri
👉 Logo, Icon ve Splash Screen ekleme, değiştirme
👉 Admin panel kurulumu (Opsiyonel)
👉 Anında bildirim sistemi (OneSignal, Cloud Messaging)
👉 Reklam sistemi (Admob, Facebook Ads)
👉 Firebase kurulumu
👉 Google Analytics kurulumu
👉 Uygulama içi satın alma ayarları (Opsiyonel)
👉 Facebook ve Google login ve signup işlemleri (Opdiyonel)
👉 Uygulama için gerekli olan diğer kurulumlar

👉 Java ile olan oyunlar ve uygulamalar
👉 Kotlin ile olan oyunlar ve uygulamalar
👉 Android Studio üzerinden hizmet sağlıyorum
👉 Admin paneli için tüm sistemlere hizmet veriyorum
👉 Unity, Flutter, React Native, Swift dilleri için yakın zamanda hizmet vereceğim

👉 Projelerinizi aynı gün teslim ediyorum (Bazı durumlarda değişkenlik gösterebilir)

👉 Revize hakkınız vardır. Oyun ve uygulamalarınızı en güzel seviyeye getirecek şekilde her türlü revize işlemini yapıyorum.

👉 Endişelenmeyin, benimle çalışırsanız eğer size her konuda ücretsiz bir şekilde destek sağlıyorum. Beğendiğiniz uygulamayı bağlantı adresiyle birlikte bana mesaj atın ve merak ettiklerinizi sorun.
👉 Benimle çalışırsanız eğer tüm kurulumlar, ayarlamalar, paylaşımlar ve iş sonrası destek ile hizmet vereceğim.

👉 Bu konuda da destek yine benden. Uygulamanızı paylaşılabilir hale getirdikten sonra isterseniz kendi Developer Console hesabımdan ya da sizin için özel açacağımız Developer Console hesabı ile paylaşıma sunuyorum.

👉 Sizin için profesyonel ekibimiz tarafından Logo, Icon, Splash Screen tasarımları yapabiliriz.
👉 Talebinize göre eklemeler yapılabilir.
👉 Talebinize göre API sistemi kurulabilir.

👉 100₺ 'den başlayan fiyatlar ile hizmet vermekteyim. Uygulamanız için hemen iletişime geçerek fiyat talep edebilirsiniz.

👉 Daha önce yaptığım çalışmalar ve Google Play Store profilimi pm olarak isteyebilirsiniz.

👉 Pm ile iletişime geçebilirsiniz
👉 Telegram: muhammeddgrdg
👉 Whatsapp: +90 538 057 0516

👉 Papara, Enpara, Ziraat Bankası, Vakıfbank, İş Bankası