wmaraci reklam

Full Özgün 2D Platform Oyunu

2 Mesajlar 773 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

TasaranAdam TasaranAdam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 35
  • Beğeniler 7 / 9
  • Ticaret 4, (%100)

İLAN KAPANMIŞTIR
UNITY İLE YAPILMIŞ SIFIR 2D INDIE SHOOTER PLATFORM OYUNU
ANDROID VE IOS UYUMLU
Level tabanlı
15 levelden oluşuyor
(İlerde geliştirmek isterseniz, Tilemap sistemi ile level sayısını arttırabilirsiniz)
3 yıldızlı level skor sistemi (Leveli geçmek için belirli bir skor girebilirsiniz. Ben 2 yıldız skoruna eşitledim.)
Level tamamlamak için anahtar sistemi (Leveli tamamlamak için 3 anahtarı toplamanız gerekir)
Son anahtar kapalı bir bölmededir, diğer anahtarları topladığınızda bölme açılır.
Farklı davranışlarda düşman karakterler
Düşen ve hareket eden platformlar
Parçalanabilir kasalar
15. bölüm Final Stage, yukarı doğru ilerlersiniz ve aşağıdan gelen yanan platformdan kaçmanız gerekir.
Özetle bir indie game'de bulunan tüm öğeler mevcut.
Admob Entegre edildi ve Banner/Interstitial reklam gösterim ayarlarına kadar yapıldı. Sadece panele kendi ID'lerinizi gireceksiniz.
Reklam Gösterim Zamanları:
-Level select menü'de Banner gösterilir.
-Her level başlangıcında Banner gösterilir(5 saniye sonra kaybolur).
-Pause screen'de Banner gösterilir.
-Game over screen'de Interstitial gösterilir. Interstitial'ı kapatınca Banner gösterilir.
-Level complete screen'de Next level button'a basınca Interstitial gösterilir.
Giriş ekranında ve end screen'de sosyal medya ve google play oylama buttonları vardır.
Satın alacak kişinin karar vereceği oyun ismini düzenleyip oyuna ekleyeceğim.
Satın alacak kişi isterse spriteları alıcı vermek kaydı ile karakter değişimi yapabilirim.
Satın alacak kişi isterse artı ücret karşılığı yeni leveller ekleyebilirim.
Oyunun tüm özellikleri stabil çalışır durumda, basit çöp oyunlarla kıyaslamayın lütfen.
Gelistirmeye müsait bir oyun ve proje dosyasi ile verdigim için istediginiz kadar reskin yapıp kullanabilirsiniz.
Oyunu kendim store'a yüklemek üzere yaptım, fakat acil nakit ihtiyacı nedeniyle satmam gerekiyor.

NOT: Video boyutunu azaltmak için hızlandırma ve sıkıştırma nedeniyle arada yeşil ekranlara, atlatmalar, görüntü solukluğu vs.
şeyler var. Bunların oyunla alakası yoktur, oyunda görüntü ve geçişler gayet nettir.

wmaraci
reklam

TasaranAdam TasaranAdam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 35
  • Beğeniler 7 / 9
  • Ticaret 4, (%100)
Konu günceldir, Shopier üzerinden kredi kartı ile taksitli olarak ödeme yapabilirsiniz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al