wmaraci reklam

İsteğe özel oyun projeleri

6 Mesajlar 1.020 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

taibehyef taibehyef WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar...

İlk olarak kendimi tanıtmak istiyorum .19 yaşımdayım lisede Veritabanı programcılığını bitirdim. Şuanda Yazılım Mühendisliği için çalışıyorum Allah nasip ederse bu sene kazanacağım. Birçok projede görev aldım birkaçı bitti birkaçı devam ediyor yüzlercesi silindi yada vazgeçildi. Sizi etkilemek için pek bir referansım yok . Bu konuyu açmamın asıl sebebide bu aslında kendime referans sağlamak ve tabiki para kazanmak :D

İstediğiniz her oyunu yapabilirim 2D-3D singleplayer yada multiplayer her konuda bilgim var. İstediğiniz oyunun büyüklüğüne göre fiyat değişir.Fiyat aralıklarını google playdeki oyunlar üzerinden örneklendirmek istiyorum

Traffic Racer 500-1000₺

Sudoku 100-300₺

Dr.Parking 4 1000-1500

Subway Surfers

Kabaca single player bir oyundan sizden en fazla 2000 ₺ ücret talep ederim ve bu ücret sadece yazılım için olur. 3D modeller yada 2D çizimler içinde değildir.

Multiplayer bir oyunda ise hazır bir altyapı kullanırsam 5000₺ altyapıyıda kendim hazırlarsam 10000₺ den başlar ve bunun içindede diğer masraflar yoktur.

Fiyatların içinde diğer masrafların olmamasının sebebi müşteriden müşteri değişen kalite anlayışı. Örnek vermek gerekirse bir araba oyununda kullanılan bir arabayı 10₺ yada 1000₺ ye satın alabilirsiniz. Ben müşteriye ucuz bir fiyat verip müşteri benden 1000 ₺ lik kalite beklediğinde hem benim açımdan hemde müşterinin açısından problem oluyor. Ben bunu en başta belirtmeyi tercih ediyorum .

(Referansı yok fiyatları hala yüksek gibi düşünüyorsanız bunlar benim için düşük fiyatlar.Ben bir projeden 50 ₺ alıp 1 saat uğraşıp arkadam memnuniyetsiz bir müşteri bırakmak istemiyorum bir projeyle en az 1 hafta uğraşmak müşterimi memnun etmek istiyorum 1 hafta içinde 150-500 ₺ bence çok fazla bir rakam değil bence)

Benim çalışmak isteyen arkadaşlar bana pm atabilir yada skype üzerinden ulaşabilir

Teşekkürler...

wmaraci
reklam

burakeo burakeo Hareket Sonucun Yarısıdır Kullanıcı
  • Üyelik 13.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek web
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 918
  • Beğeniler 218 / 114
  • Ticaret 19, (%95)
Basit skor sadece skor sayılan bir basketbol oyunu istiyorum?

1 Ayda İnternetten 4 Bin Lira Kazanmak : https://www.youtube.com/watch?v=V5ktweu_39o

taibehyef taibehyef WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
pm gönderildi

Zumaa Zumaa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Doktor
  • Konum Bulgaristan
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 60
  • Beğeniler 7 / 3
  • Ticaret 2, (%100)
Pm attım geri dönüş beklıyorum

bir yanım bahar bahçe
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

teknotekyes teknotekyes Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 341
  • Beğeniler 102 / 36
  • Ticaret 1, (%100)
Trafik Racer gibi fiyat almak istiyorum

Masterofworld Masterofworld WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad C** T**
  • Mesajlar 40
  • Beğeniler 7 / 2
  • Ticaret 4, (%100)
Ben bilgi yarışması istiyorum. Hazır temalar falan var. Uygun fiyata ne yapabiliriz?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al