Merhaba arkadaşlar.
Bugün sizinle yepyeni bir kampanya ile karşınızdayım.

Turkcell operatör sahiplerine özel (Faturalı, faturasız farketmez.) Aylık 4GB internet paketini 22TL ye satışını yapmaktayım.

- Aylık 4 GB Paketi'nden tüm bireysel müşteriler yararlanabilir.
- Faturalı, faturasız farketmez.
- Paket fiyatı 22 TL'dir.
- Paket alındıktan sonra 30 Gün geçerlidir.
- Paket 36 saat içinde 1 adet alım limiti bulunmaktadır.
- Paketiniz hattınıza 10 dakika içerisinde yüklemesi gerçekleşir.
- Data paketinin 3G şebekesinde üst hız limiti 7,2 Mbps, 4.5G şebekesinde ise 200
Mbps'tır.

Paket nereden yüklenir?
İndirt Kazan adlı uygulama kullanmaktayım. Uygulamanın bana verdiği görevleri yerine getirip pek çok GSM faydası (İnternet paketi) gibi ödüller alabilmekteyim. (indirtkazan) bu site üzerinden paket yüklemeleri gerçekleşecektir.

Paketinizi yüklemeyi tamamlayabilmem için bu kodu benimle paylaşmanız ve benimde sisteme o kodu giriş yapmam gereklidir. Belirtilen şartlar sağlandıktan sonra tarafınıza bir bilgilendirme mesajı ulaşacak.
Örnek:

Bilgilendirme mesajından 15 dakika sonra yüklemesi gerçekleşecektir.
Örnek:

Daha fazla bilgi;

Sıkça Sorulan Sorular

Ne zaman kullanmaya başlarım?
Yükleme bilgilendirme SMS'i geldikten sonra paketi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Paket her ay yenilenecek mi?
Aylık 4GB paketi 30 gün sonunda yenilenmeyecektir.

Birden fazla paket alabilirmiyim?
36 saatte bir paket alınabilir.

Paketim yurtdışında geçerli mi?
Hayır.

[COLOR="Red"]Nasıl iptal ederim?[/COLOR]
Bu paket tanımlandıktan sonra iptal edilememektedir. 30 gün sonunda otomatik iptal işlemi gerçekleşecektir.

Paket dahilindeki kotam bitince bilgilendirme yapılacak mı?
Evet yapılacak.

Numara değişikliği, devir, faturalı hatta geçişi, numara taşıma gibi durumlarda paketim devam eder mi?
Devir, ödeme tipi değişikliği, numara taşıma gibi durumlarda paket faydalarınız sonlanır. Numara değişikliği, sim card değişikliği, tarife değişikliği durumlarında paket faydalarınız devam eder.

Ödeme nereye, nasıl ve ne zaman yapılacak?
Paketiniz hattınıza yüklendikten sonra ödeme FİNANSBANK banka hesabına EFT olarak kabul edilecekti