wmaraci reklam

Android için Oyun alınacak

4 Mesajlar 750 Okunma
wmaraci reklam

Fiery44 Fiery44 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Android için bir oyuna ihtiyacımız var. Oyunun türü işlevi vs hiç önemli değil. Google play Politikalarını ihlal etmemesi yeterli. Hazır oyun da reskinlenebilir yani.

Oyundan tek beklentimiz oyun içi eşya satışı olacak. Bizim belirşediğimiz 7-8 adet farklı fiyatta ürün satışı olacak oyunun içinde.
İş aceledir. Lütfen uçuk teklifler atmayınız. Ayrıca elle tutulur bir oyun görmeden asla para vermem.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

RespectionS RespectionS Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Full-Stack Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 518
  • Beğeniler 1 / 188
  • Ticaret 5, (%100)
Oyun içi eşya satışı olsun , online olsun ki eşya satışına bedavadan alamasınlar, her hangi bir oyun reskin olabilir, ama herşey teslim edilecek para öyle alınacak, uçuk bir fiyat teklif etmeyiniz diye geliyorsunuz pardonda hamal mı arıyorsunuz yoksa sırtına semer vuracağınız bir eşşek mi ?

Bir ticaret yapacaksanız öyle yok görmeden beş kuruş vermem etmem diye bişey yok öyle bir enayi varsa bende çalıştırayım sabah akşam getirin. Terbiyesizliğin luzmü yok ticaret ahlakına hakim değilseniz ticaret felan yapmayın
forgive bdrhnbaran Kabardey60

kişi bu mesajı beğendi.

RespectionS RespectionS Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Full-Stack Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 518
  • Beğeniler 1 / 188
  • Ticaret 5, (%100)
Ek olarak ; şu yaptıracağı işlere uçuk fiyatlar yok şöyle böyle diye tabir kullanmak kadar yanlış bir uslup yok 100000 tl ye 1+0 ağırda yaptırırsın 1.000.000 TL'ye 4+2 triblex havuzlu villada siz ne istediğinizi söyleyin fiyatı zaten satıcı ne istediğinize göre söyleyecektir.
DORTBES forgive bdrhnbaran

kişi bu mesajı beğendi.

Fiery44 Fiery44 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Her yerde çok bilmişlik taslayan biri mutlaka çıkacak :) Ortalıkta bu kadar ************** varken direk para atayım da sonra dolandırılmışlar cemiyetine adımı mı yazdırayım? Bi siz biliyorsunuz ticaret ahlakını zaten. Hemen ahkam kesmeler felan.

Ha ayrıca uçuk fiyattan kastım da şudur; gidip 2d basit bir oyun veya hazır alınıp reskinlenen bir oyun için dünyanın parasını isteyecekler hiç yazmasın diye belirttim. Ayrıca alıcı benim, şartlarımı yazarım uygun gören satıcı da bana ulaşır ve yaparız ticaretimizi. Kimseyi zorlamıyor burda bana illa oyun yap diye.
Lokasyon123

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al