wmaraci reklam

Bu fiyat ve dil uygun mu?

17 Mesajlar 2.186 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

SizofrenikDev SizofrenikDev WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 187
  • Beğeniler 8 / 49
  • Ticaret 2, (%100)

YORÇI adlı üyeden alıntı

Ben bu konunun altına atılan yorumlardan şunu anladım, bu forumda ticaret falan yapılmaz, insanlar hakkında hiçbir şey bilmedikleri işe bile fiyat biçebiliyorlar.

Sonuna kadar katılıyorum sana. Ek olarak şunu ilave etmek isterim. Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan ve bu fikri ölümüne direten bir yapımız var malesef.

Bu tip yorumlar olunca gerçekten bilgi paylaşımı yapası da gelmiyor insanın. Adam ne güzel sormuş bu iş bu kadar eder mi diye ama malesef değişik yorumlar gelmiş.
FurkanCanoz YORci TeknoMonster

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

27207 27207 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1852
  • Beğeniler 346 / 707
  • Ticaret 5, (%100)
Fiyatı ucuz vermişler kardeşim. Gönül rahatlığıyla yaptırabilirsin. İnsanlar ilan verecek, profilleri olacak... Başka detay yok demişsiniz. Bu ikisi zaten yeterince detaylı konu. Siz işi sadece 2 kelimeye indirgeyip ( ilan uygulaması ) basitleştiriyorsunuz fakat aldığınız fiyat uygun.
Uygulama çalınma konusu ise farklı bir konu. Uygulamayı kim çalacak çalınca ne yapacak ? Android'de elinde keystroke olmadan projeyi nasıl compile edecek vs vs.. Bunlar teknik konular. Çalınmaz da birşey olmaz da. Yaptıracağanız şey standart bir uygulama. Çok ileri teknikler, mühendislik harikaları olmayacak içinde. Çalınana kadar yenisi yapılır, daha masrafsız olur. Tabii bu dediğim uygulamanın değersiz ve ucuz olduğu anlamına gelmiyor. Aldığınız fiyat iyidir. Tabii kimin yapacağı önemli. 300-500 liralık işler yapan birisi yapıyorsa o işin kalitesinden de parasına göre performans beklenir. O zaman pahalı denilebilir. Fakat adam gibi sorunsuz birşey yapılacaksa fiyat ucuz bile.
mimarcan Roycolt YORci

kişi bu mesajı beğendi.

youngwolf youngwolf Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 208
  • Beğeniler 62 / 32
  • Ticaret 0, (%0)

Roycolt adlı üyeden alıntı

youngwolf Hocam site bu hafta içinde php'ye dökülmeye başlayacak zaten. Sıfırdan tasarım ve yazılım yaptırdım. Yakın zamanda aktif olacak. Siz webview olarak mı yayınlamaktan bahsediyorsunuz?

Aynen siteyi responsive yapmaniz webviewde bence sıkıntı çıkarmaz

PoyrazMedya PoyrazMedya Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad H** Ş**
  • Mesajlar 1164
  • Beğeniler 740 / 478
  • Ticaret 24, (%96)
8 bin 10 bin ne ya hocam o kadar para harcıyacağına :D kendine bir hoca tut herşeyi öğren kendi uygulamanı kendin yap, ben şuan hiç birşey bilmediğim halde kendi uygulamamı kendim yapar hale geldim.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

TeknoMonster TeknoMonster WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad I** T**
  • Mesajlar 240
  • Beğeniler 42 / 52
  • Ticaret 22, (%100)
Bu insanlar ne düşünüyor ya çokmuş bilmem neymiş. O çok digenlere bişi sormak isterim swift nedir ne altyapisi kullanir ayni zamanda java ? Herkes yazilimci herkes fullstack developer olmus .daha uyguna yapan arkadaslar kendim yazilim sirketinde calisiyorum. Web sitesi var 1000₺ yapan arkadaslar ozellikle 05516940217 benim numaram arasinlar yaptircam sitem var. ( tek sartim ios swiftle yazilacak android javayla kesinlikle rest apiden beslenecek webview olmicak). Sizede uygun fiyat vermisler hocam. O bos konusan arkadaslara bakmayin . Bos digilde dolu konusdugunu idda eden varsa numarami verdim arasin yaptircam sonra size soylerim yaptimi o fiyata yapmadimi.

0ktay 0ktay strdex Kullanıcı
  • Üyelik 01.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Yazılım öğrencisi
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad O** Ş**
  • Mesajlar 603
  • Beğeniler 25 / 155
  • Ticaret 2, (%100)
7bin tl çok söylenmiş bir rakam değil üyelik sistemi, ilan yönetim sistemi, üye panel sistemi, bildirim sistemi vs. arkaplanda daha onlarca iş kalıyor bence forumdaki arkadaşlar büyük bir işin parçası olmamış, verilen emeklerin farkında değil bu biraz üzücü.
Tabiki daha uygun fiyata yapan olacaktır ancak vaad edilenle yapılan işin arasındaki fark'ı görmezden gelemezsiniz.

Eğer fiyatı indirmek istiyorsanız benim önerim responsive bir tasarım yaptırıp bunu basit bir mobil uygulama üzerinden göstermeniz. (yani sırf sizin sitenize ait bir tarayıcı)
Ancak site ajax ile yürütülmeli yoksa istediğiniz randımanı alamazsınız.

Eğitimin pahalı olduğunu düşünüyorsanız, cehaletin bedelini hesaplayın.

AhmetKarabulut AhmetKarabulut WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1077
  • Beğeniler 361 / 361
  • Ticaret 33, (%100)
Şuan 45 bin dolarlık bir projenin içinde yer alıyorum. Sizin projeniz için fiyat ucuz mu pahalı mı bilemem, çünkü hiç bir proje ile ilgili döküman, detay yok. Fakat burada bu bilgiler olmadan "çok pahalı" diyen arkadaşlara sadece gülüyorum :)
0ktay

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al