wmaraci reklam

Bulut madencilik uygulaması

4 Mesajlar 707 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

esmerkral33 esmerkral33 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek kapıcı
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad R** K**
  • Mesajlar 155
  • Beğeniler 20 / 23
  • Ticaret 2, (%100)

Bulut madencilik uygulaması satan yada yazabilecek olan varsa PM lütfen

wmaraci
reklam

ibyazilim ibyazilim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2022
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek YAZILIM UZMANI
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** B**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

1.000TL 'nin altında fiyat verecek kişiler dönüş yapmasını tavsiye ederim. Herşeyi hazır kurulu sistem için yazdım ve demo ilettim. Arkadaşa çok pahalı geldi. Bunun dışında sıfırdan yazmaya niyeti olanlar hiç yazmasın herhalde 1.000TL altında bulut madenciliği söz konusu olan bir sistemi kodlamakla vakit harcamazsınız diye düşünüyorum. 

Bütçe kısıtlı olabilir ama pazarlık bile istemeden çok pahalı dediğine göre düşündüğü rakamlar 200-300 TL ona göre teklif verebilirsiniz. 

esmerkral33 esmerkral33 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek kapıcı
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad R** K**
  • Mesajlar 155
  • Beğeniler 20 / 23
  • Ticaret 2, (%100)

ibyazilim adlı üyeden alıntı

1.000TL 'nin altında fiyat verecek kişiler dönüş yapmasını tavsiye ederim. Herşeyi hazır kurulu sistem için yazdım ve demo ilettim. Arkadaşa çok pahalı geldi. Bunun dışında sıfırdan yazmaya niyeti olanlar hiç yazmasın herhalde 1.000TL altında bulut madenciliği söz konusu olan bir sistemi kodlamakla vakit harcamazsınız diye düşünüyorum. 

Bütçe kısıtlı olabilir ama pazarlık bile istemeden çok pahalı dediğine göre düşündüğü rakamlar 200-300 TL ona göre teklif verebilirsiniz. 

Sen niye ağlıyorsun ki yapan nasıl yapıyor bı benzerini yaptırıyorum şimdi fiyat pahalı geldi çünkü senin site çok donuyor ve çok basit ödeme bile otomatik müşteri hesabına yansımıyor birde 1000 TL demekten cekinmiyorsun paylaş sitenin adresini herkes baksın kime hak verecek forum üyeleri

ibyazilim ibyazilim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2022
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek YAZILIM UZMANI
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** B**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

Yaptırınca adresi paylaşta ücretiyle beraber görelim. Ayrıca mesajım sana değildi teklif verecek kişileriydi. URL paylaşıyorum, site mobil görünüm için yapılmıştır o şekilde değerlendirin. Donma yalanına cevap olsun diye adresi veriyorum.

https://vetpa.com/mining/

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al