wmaraci reklam

Flutter Eğitimi Tavsiyesi

3 Mesajlar 631 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

manav manav WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 156
  • Beğeniler 43 / 22
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar merhaba,

Youtube'da flutter ile alakalı içerikler çeken bir kanalı takip ediyordum. Lakin eğitmenin doğaçlama yazması ve öğretici yanının zayıf olması nedeniyle geçen zaman içerisinde çok daha fazla yol almam gerekirken zamanımın biraz heba olduğunu düşünmeye başladım. Sizin tavsiye edeceğiniz, videolara önceden hazırlandığı belli olan ve güzel anlatan sadece kodlarken bir yandan konuşan değil ne yaptığını güzelce ifade eden bir eğitmen var mı? Misal bir yandan da Laravel eğitimleri izliyorum. Youtube'da Codeigniter Hocası diye bir kanal var adam çok güzel anlatıyor. Tam yukarıdaki tarifime uygun anlatıyor. Kısacası onun gibi bir flutter eğitimi arıyorum.

Tecrübeleriniz paylaşırsanız sevinirim. Flutter eğitimi olur, başka bir videosunu izlediğiniz ve flutter da çeken biri olur. Farketmez.

İyi kodlamalar.

wmaraci
reklam

Happy Happy x Kullanıcı
  • Üyelik 15.01.2021
  • Yaş/Cinsiyet 19 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad x** x**
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 12 / 7
  • Ticaret 1, (%100)
Flutter bilmiyorum fakat tavsiyem bence bir dil öğrenirken en iyisi kendi sitesindeki dökümanlar.

emirbugra emirbugra Entrepreneur Kullanıcı
  • Üyelik 14.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Web ve Mobil Geliştirme
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 210
  • Beğeniler 39 / 38
  • Ticaret 3, (%100)
İngilizcen varsa şurayı tavsiye edebilirim: https://www.youtube.com/watch?v=1ukSR1GRtMU&list=PL4cUxeGkcC9jLYyp2Aoh6hcWuxFDX6PBJ

Ben de burdan öğrendim. Gayet faydalı bir döküman.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al