wmaraci reklam

Google Play' e Sunulmak Üzere Yapacağımız Uygulama

3 Mesajlar 632 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

YoutubeMagazin YoutubeMagazin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Sosyal Medya Uzmanı
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad C** Ç**
  • Mesajlar 250
  • Beğeniler 61 / 46
  • Ticaret 3, (%100)
Arkadaşlar merhaba, bizce iddialı bir proje geliştirme aşamasındayız. İlk mobil uygulamamız olacağı için birkaç sorumuza cevap arıyoruz. Bu cevapları başka insanların önceden yazdığı makaleler vs. üzerinden araştırıp da bulabileceğimize inanıyoruz fakat aramızda bu işleri yapmış kişilerden birebir yorum almayı tercih ettik.

-Uygulamayı Google Play' den yayımladıktan ne kadar süre sonra reklam alabiliriz? Yani uygulamamızı markete koyduktan hemen sonra da uygulamaya reklam alabilir miyiz?

-Uygulamamıza reklam onayı verildi diyelim. Banner reklamları veya uygulamada gezinirken aniden çıkan reklamların işleyişini net olarak anlatacak bir kaynak var mı? O ölçüleri vs nasıl ayarlayacağız şeklinde..

-Uygulamamızı para verip reklam yapmamız harici bir tanıtım platformu vs. arıyoruz. Bu konuda da yardımınızı bekleriz.

-firebase şeklinde olan sadece ücretsiz hafızayı en çok veren platformu arıyoruz. Verileri oradan çekeceğiz. Şimdilik servere para yatırmayı düşünmüyoruz. Eğer uygulama nasipse tutarsa o zaman kendi serverimizi satın bile alabiliriz diğer uygulamalar içinde.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..

wmaraci
reklam

noktapanel noktapanel ben buraya neden çıktım Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 1015
  • Beğeniler 535 / 265
  • Ticaret 19, (%100)
İyi geceler hocam bildiklerimi cevaplayacağım.
1- Reklamı koyar koymaz reklam gözükmeye başlayacaktır, bazı sorunlarda max 5dk tutabilir.
2- Uygulamayı yaptığınız platformlara dikkat edebilirsiniz , mesela thunkable ile yapıyorsanız admob a özel bloklar ile ayarlayabilirsiniz.
3- Kendi sayfalarınızı açıp kendi reklamınızı yapabilirsiniz / forumlarda ücretsiz tanıtım yapabilirsiniz.
4-firebase hakkında bilgim yok
umarım doğru cevaplamışımdır
YoutubeMagazin

kişi bu mesajı beğendi.

rapix rapix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
firebase anlık 50 kullanıcıya kadar ucretsız dıye bılıyorum
100 bin kullanıcıda 25 dolar

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al