wmaraci reklam

Mobil uygulama geliştirmek istiyorum

13 Mesajlar 1.694 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

behelit behelit Üyeliği Durdurulmuş Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Yazılım geliştirme
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 52
  • Beğeniler 3 / 20
  • Ticaret 0, (%0)
JavaScript öğrenip cross platform uygulama geliştirmeni tavsiye ederim böylelikle önüne bir çok framework çıkar. ionic, nativescript, react native vs.
ozan15

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

ozan15 ozan15 Security Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 290
  • Beğeniler 155 / 55
  • Ticaret 0, (%0)
Teşekkürler

Phoique Phoique WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 5 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar, tek platforma odaklandıysanız (mobil) en mantıklı yolu android için Java, ios için ise Swift ama ben cross platform düşünüyorum aynı şekilde hedefim de mobil diyorsanız flutter bakın. Flutter hiç kullanmadım ama söylentilere göre React Native göre daha stabil. Kivy ve Xamarin es geçiyorum onları yazan çok nadir... Kısa süreliğine React Native yazdım. Gerçekten sağlam ve güzel bir yapısı var. Desteği de harika ama tek sorunu bir üst versionu geldiği zaman yüklediğin modüllerde ufak hatalar oluyordu. Bazen durduk yere hatalar veriyordu ama çözülmeyecek şeyler değil bu bunlar yüzünden rn kötüleyemem web de yazarım diyorsanız kesinlikle bakın ama asıl hedefiniz mobil ise flutter ile başlayın. Java ve Swift bilmeye bakın. Fluttter yapısını bilmiyorum ama Native kod desteği sunuyor ise yeri geliyor Java yazıyorsunuz bu yüzden bu tarz frameworkler yetmeyebiliyor veya bazı kısımlar yavaş kalıyor.
ozan15

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al