wmaraci reklam

Play Store Developer Hesabım Kapatıldı

11 Mesajlar 2.886 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Thyphoon Thyphoon Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 781
  • Beğeniler 165 / 186
  • Ticaret 2, (%100)
Notification from Google Play
This is a notification that your Google Play Publisher account has been terminated.

REASON FOR TERMINATION: Multiple violations of the Developer Program Policies and Developer Distribution Agreement as outlined in previous emails sent to the registered email address of your Publisher account.

Google Play Publisher terminations are associated with developers, and may span multiple account registrations and related Google services.

You can visit the Developer Policy Center to better understand how we enforce Developer Program Policies. If you’ve reviewed the policy and feel this termination may have been in error, please reach out to our policy support team.

Please do not attempt to register a new developer account. We will not be restoring your account at this time.

The Google Play Team

Arkadaşlar 3 hesabım vardı 1 tanesine uzun zamandır girmiyorum diğer 2 sine her gün giriyordum girdiklerimden en aktif olmayan hesap kapanmış neden kapanmış acaba tam olarak biliyor musunuz?

Diğer hesaplarımın risk durumu nedir ne yapmalıyım.

wmaraci
reklam

dump3cz dump3cz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 1750
  • Beğeniler 169 / 326
  • Ticaret 3, (%67)
Geliştirici Programı Politikaları ve Geliştirici Dağıtım Sözleşmesinin birden fazla ihlali. Demek 3 hesap sıkıntılı.

Euphrates Euphrates Bir tutam HUZUR ! Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Error / %&
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 2977
  • Beğeniler 0 / 628
  • Ticaret 119, (%100)
Biri daha kapanır yakında.. Google en aktif olmayana kapatıyor zaten. Bir arkadaşımızda başına geldi sana tavsiyem hepsini tek hesapta topla uygulamalarını diğerini açma bir daha.. ama yine de Google bu belli olmaz.

* Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak!

• Üyelik 02.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 781
  • Beğeniler 165 / 186
  • Ticaret 2, (%100)

dump3cz adlı üyeden alıntı

Geliştirici Programı Politikaları ve Geliştirici Dağıtım Sözleşmesinin birden fazla ihlali. Demek 3 hesap sıkıntılı.

3 hesap sıkıntılı derken anlamadım. Sadece 1 hesap kapandı ve hesapta birden fazla politika ihlal edilebilir birden fazla kez uygulamam red yedi gibi gibi. Diğer hesaplarda bir sorun yok bu çıkarımı nerden yaptınız :D

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 02.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 781
  • Beğeniler 165 / 186
  • Ticaret 2, (%100)

Euphrates adlı üyeden alıntı

Biri daha kapanır yakında.. Google en aktif olmayana kapatıyor zaten. Bir arkadaşımızda başına geldi sana tavsiyem hepsini tek hesapta topla uygulamalarını diğerini açma bir daha.. ama yine de Google bu belli olmaz.

Hocam 2 hesaba giriyordum zaten sadece şuan kapanan hesabı başka bir telefonun internetinten açtım her developer gmail gibi her yerine girdim çıktım ip değişsin diye. Pcde açık olan hesabıda opera vpn ile giriş yapıyorum. İnşallah kapanmaz.

AllyBey AllyBey WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Editör
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 412
  • Beğeniler 60 / 116
  • Ticaret 0, (%0)
diğeride kapanır yakında. 1 taneden fazla hesap yasak er geç banlıyolar
savasdersimcelik

kişi bu mesajı beğendi.

savasdersimcelik savasdersimcelik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 529
  • Beğeniler 114 / 208
  • Ticaret 30, (%97)
Multi hesap'tan ban yemişsiniz daha önce benimde başıma gelmişti. Dikkat edin ilerleyen zamanlarda fark edildiği taktirde diğer hesaplarınızda kapatılacak.

• Üyelik 02.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 781
  • Beğeniler 165 / 186
  • Ticaret 2, (%100)
savasdersimcelik Bu konu çözüldü zaten :) Multiden değil bir çok kez ihlalden ban yedim :) Askı vs gibi. Multipleyi okuyan herkes multi sanmış bende dahil ama öyle değilmiş.

252furkan 252furkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 1, (%100)
Çok yüksek ihtimalle yakında geri kalan 2 hesabında kapatılacak.Bende öyle oldu.Onların hepsini bırak yeni pc ve yeni internetle ayrıca yeni bir kart la hesap aç ordan devam et şuan yaptığın emeklerinde boşa gidebilir benden sana tavsiye

252furkan 252furkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 1, (%100)
Tek ipten banlamıyorlar kart ev adresi telefon admob bağlantısı diye uzaar gider herşeyi tamamen değiştirmen gerekiyor yani

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al