wmaraci reklam

RedFlix - Sizce Nasıl Olmuş ? Tüm Android Cihazlar İçin Tasarlanmıştır ( Yorumlarınızı Bekliyorum )

12 Mesajlar 2.358 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Mertcan Mertcan Hayat kısa, kuşlar uçuyor Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yatırım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 5426
  • Beğeniler 39 / 1529
  • Ticaret 38, (%100)
görüntü olarak ekleseydiniz keşke merak ettik :)

Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur.
wmaraci
reklam

CihanDogan1 CihanDogan1 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad C** D**
  • Mesajlar 52
  • Beğeniler 1 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
ben poyrazmedyadan 5 adet uygulama aldım 300 tlye hepsini 2 haftada teslim etti kaynak kodlarınıda teslim edecekti sağolsun yarım yamalak yolladı admin panelli olmasına rağmen admin paneli kodları gelmedi neyse dedim reklam yerlerini kendisi ayarlamıştı video izle kazan uygulaması reklamları kısıtlandı reklamdan dolayı onada neyse dedim başka yazılımcı arkadaşla düzeltiriz dedim ee güncelleme dosyaları yok tekrar muhatap oldum kaynak dosyaları için paket adlarını filan sordu söyledim rarlayıp yolladı aradan bi saat geçti yazılımcı key şifreleri yazmıyor rarlı dosyada dedi kalktım tekrar muhatap oldum günde 1 2 kere cevap verdiği için uzun sürdü hepsi neyse cevap verdi şifre 123456789 diye tamam dedim yazılımcı arkadaşla söyledim eve geçince bakarım dedi akşam oldu yazılımcı arkadaş mesaj attı şifre yanlış bende dedim beni bir daha muhatap etme yeniden yükleyelim mağazaya en iyisi diyip tekrar ettim 60 adet kullanıcıda çöp oldu gitti sayesinde

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al