wmaraci reklam

Today Müzik - Mp3 İndirme Uygulaması - 2 Yeni Özellik Eklendi (Uyku ve Gece Modu) Versiyon: 3.0.1

7 Mesajlar 880 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

TurkeyDesign TurkeyDesign WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Mobil Uygulama ve Web Tasarım
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 151
  • Beğeniler 68 / 58
  • Ticaret 1, (%100)
Today Müzik ile başladığımız serüven devam ediyor. 2 Haftada 9 Bin İndirme ve ortalama 4.5 puan aldı. Kullanıcılar uygulamayı her geçen gün daha fazla tercih ediyor ve edenlerden yüksek derecede olumlu tepkiler alıyoruz. Bu nedenle kullanıcıların isteklerini de yerine getirmeye çalışıyoruz. Bu bağlamda bugün itibari ile 3.0.1 sürümünü yayınladım. Ve kullanıcılardan e-mail ve yorumlardan gelen istekleri doğrultusunda güncellemeler yapıldı. Kullanıcı istekleri ve yapılan çalışmalar;

3.0.1 Güncellemesi ile Gelenler

1. Açılışta var olan gecikmeler büyük ölçüde azaltıldı

2. Önerilen müzik, sanatçı ve albüm mantığı geliştirildi

3. Artık daha kapsamlı ve daha akıllı öneriler yapılmakta

4. Öneriler diğer sitemlerde olduğu gibi haftalık değil anlık olarak sizin o anki duygunuza, dinlediğiniz müziklere, baktığınız sanatçı ve albümlere göre belirlenmektedir. Bu sayede daha fazla müzik önerisi alabilmektesiniz

5. Toplamda 20 ülke ve dil desteği bulunmakta ve her ülkenin kullanıcısına göre ülkesindeki müzik, albüm ve sanatçılara göre önermeler yapılmaktadır

6. En çok istek yapılan gelişme de GECE MODU VE UYKU MODUYDU.

7. Gece Modu: Akşam ışıktan rahatsız olan gözler için geliştirilen karanlık/gece modu ile akşamları daha rahat uygulamayı kullanabileceksiniz. Bu sayede veri ve güç tasarrufu da yapmış olacaksınız.

8. Uyku Modu: Müzik listenizi dinlerken uyku modu ile dilediğiniz zaman uygulamanın otomatik olarak durmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede boşu boşuna uyuduğunuz zaman uygulamanın açık kalmasını önlemiş olursunuz

9. Bir çok kitlenmeye sebep olacak hatalar giderildi.

10. Uygulama ilk sürümüne kıyasla daha hızlı hale getirildi

Gece/Karanlık Mod ile Uyku Modu Ön İzleme

[COLOR=#F37934]Uygulama İndirmek İçin:[/COLOR] https://play.google.com/store/apps/details?id=com.appstrdesign.mp3player
VolkanYildiz

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Volkandogan33 Volkandogan33 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek İnşaatlar
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad V** D**
  • Mesajlar 35
  • Beğeniler 2 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
hocam mp3 indirme yasal mı normalde askıya alınıyor direk kaç kere yükledim sonuç aynı acaba bilmediğim birşey mi var hocam politika veya kaynak kodlarda

EmreTaner EmreTaner WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 689
  • Beğeniler 44 / 128
  • Ticaret 5, (%100)
Her şey güzel hoş da telifden ne haber?

ETC Mobile Apps
Mobil uygulama yapılır.

bayeco06 bayeco06 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.12.2019
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** B**
  • Mesajlar 142
  • Beğeniler 47 / 20
  • Ticaret 0, (%0)

volkandogan33 adlı üyeden alıntı

hocam mp3 indirme yasal mı normalde askıya alınıyor direk kaç kere yükledim sonuç aynı acaba bilmediğim birşey mi var hocam politika veya kaynak kodlarda

+1 .

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 21.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 151
  • Beğeniler 68 / 58
  • Ticaret 1, (%100)

EmreTaner adlı üyeden alıntı

Her şey güzel hoş da telifden ne haber?

Teliften ne haber derken bu sektörde benden daha fazla indirmeye sahip olan uygulamalar var ve onlarla da iletişim kurdum herhangi bir sıkıntı yaşamamışlar. Mesela şuan 10 milyondan fazla indirmeye sahip MYT Müzik var. Sanırım telif sıkıntısı yaşasaydı en başta o adamın yaşaması gerekirdi :)

Volkandogan33 adlı üyeden alıntı

Herhangi özel bir çaba sarf etmedim. Ama kodlamada tabiki telif gelmemesi için özel tedbirler aldım. Örneğin indirilen müzikler özel şifreleniyor. Ve uygulamadan hariç herhangi bir müzik çalarda müzikler çalmamakta ve asla çoğaltılamamakta. Bu sayede indirilen müzikler sadece uygulama olduğu sürece çalmakta. Bu sayede müzikler korunmaktadır. Tek yaptığım en büyük önlem budur.

EmreTaner EmreTaner WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 689
  • Beğeniler 44 / 128
  • Ticaret 5, (%100)

TurkeyDesign adlı üyeden alıntı

Teliften ne haber derken bu sektörde benden daha fazla indirmeye sahip olan uygulamalar var ve onlarla da iletişim kurdum herhangi bir sıkıntı yaşamamışlar. Mesela şuan 10 milyondan fazla indirmeye sahip MYT Müzik var. Sanırım telif sıkıntısı yaşasaydı en başta o adamın yaşaması gerekirdi :)

Valla benim de youtube mp3 indirme sitem var günde 50-100 kişi giriyor mobile app e çevirmek istiyorum da myt müziği takip ediyorum arada uygulaması kapatılıyor tekrar yeniden atıyorlar. Yorumlarda da görebilirsin sürekli silinip yenisini indiriyoruz diye ne zaman ne olacağı belli olmuyor yani.

TurkeyDesign adlı üyeden alıntı

Herhangi özel bir çaba sarf etmedim. Ama kodlamada tabiki telif gelmemesi için özel tedbirler aldım. Örneğin indirilen müzikler özel şifreleniyor. Ve uygulamadan hariç herhangi bir müzik çalarda müzikler çalmamakta ve asla çoğaltılamamakta. Bu sayede indirilen müzikler sadece uygulama olduğu sürece çalmakta. Bu sayede müzikler korunmaktadır. Tek yaptığım en büyük önlem budur.

Bu önlem çok iyi olmuş, sürekli uygulamana bağımlı hale gelirler ve reklamlar vs sürekli kazanç sağlar başarılar dilerim açıklamalar için teşekkür ederim.

ETC Mobile Apps
Mobil uygulama yapılır.

• Üyelik 21.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 151
  • Beğeniler 68 / 58
  • Ticaret 1, (%100)

Valla benim de youtube mp3 indirme sitem var günde 50-100 kişi giriyor mobile app e çevirmek istiyorum da myt müziği takip ediyorum arada uygulaması kapatılıyor tekrar yeniden atıyorlar. Yorumlarda da görebilirsin sürekli silinip yenisini indiriyoruz diye ne zaman ne olacağı belli olmuyor yani.

Hayır sürekli yenisini indirmiyorlar. Uygulamayı kısa süreliğine yayından alıyorlar. O sırada myt adında çakmalar türüyor ve indirdikleri myt müzik uygulamasını yeni sanıyorlar. Zaten yayım tarihine bakarsan eski ve sürekli silinen bir uygulama olsa 10 milyondan fazla indirme almaz.

Bu önlem çok iyi olmuş, sürekli uygulamana bağımlı hale gelirler ve reklamlar vs sürekli kazanç sağlar başarılar dilerim açıklamalar için teşekkür ederim.

Bu önlemi dediğim gibi hem uygulamaya bağımlı hale getirmek için hem de mp3 leri korumak ve çoğaltılmasını önlemek için yaptım. Google bu tür korumalara ehemniyet verir.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al