wmaraci reklam

Today Müzik - Spotify Tarzı Müzik Dinleme ve İndirme Uygulaması - 95 Milyondan Fazla İçerik!

24 Mesajlar 3.607 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

TurkeyDesign TurkeyDesign WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Mobil Uygulama ve Web Tasarım
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 151
  • Beğeniler 68 / 58
  • Ticaret 1, (%100)

BRAGA adlı üyeden alıntı

viaviwebtech in Online MP3 scriptini düzenyelip güzel bir iş çıkarmışsınız. bu uygulama iyi yerlere gelir bence.

Konuda da söyledim o uygulamayı edştledim. Normalde tüm İçerikleri VS el ile ekliyorsynuz ve şuanki uygulamada olduğu gibi Önerilen bölümleri dil seçeneği ve hazır liste ve Kategori bölümü yok. Uğraş verdik umarım dediğiniz gibi güzel sonuç alabilirim :) Teşekkürler güzel yorum için.

wmaraci
reklam

bynoment bynoment https://tecrubesozluk.com Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Bitlis
  • Ad Soyad G** S**
  • Mesajlar 297
  • Beğeniler 84 / 83
  • Ticaret 0, (%0)
IOS 'a çıkarsa kullanırım bende :)
Kaçak spotify hesapları kullanmaktan gına geldi artık :D

Ve eğerki forum - blog tarzı bir toplulukta oluşturmayı planlıyorsan ben ekibine girmek isterim güzel işler yapmışsın

Sırf pc de dinlemek için beemusic scriptini kurmuştum spotifya muhtaç kalmayayım diye :D
TurkeyDesign

kişi bu mesajı beğendi.

https://fivemturkiye.com FiveM Türkiye Forumu
https://valheimturkiye.com Valheim Türkiye Forumu

dividibygear dividibygear WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek reklamcılık hizmetleri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 148
  • Beğeniler 49 / 56
  • Ticaret 1, (%100)
play store arama kısmına uygulamanızı arattım 2 telefonda da çıkmadı ancak favorilere alınca gözüküyor. Bu durum neden kaynaklandı acaba. uygulama arama kısmına tamaen yazdım gene çıkmadı.
TurkeyDesign

kişi bu mesajı beğendi.

TurkeyDesign TurkeyDesign WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Mobil Uygulama ve Web Tasarım
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 151
  • Beğeniler 68 / 58
  • Ticaret 1, (%100)

bynoment adlı üyeden alıntı

IOS 'a çıkarsa kullanırım bende :)
Kaçak spotify hesapları kullanmaktan gına geldi artık :D

Ve eğerki forum - blog tarzı bir toplulukta oluşturmayı planlıyorsan ben ekibine girmek isterim güzel işler yapmışsın

Sırf pc de dinlemek için beemusic scriptini kurmuştum spotifya muhtaç kalmayayım diye :D

Şuan domain hazırladım ve bu uygulamanın masaüstü versiyonunu hazırlıyorum. Zamanla blog VS gibi topluluk bölümleri kuracağım ve aklımda size de haber edeceğim. İlginiz için teşekkürler :) Bu arada evet be Music script de zaten hem YouTube hem de Spotify ile birlikte çalışıyor. İyi bir yazılım.

dividibygear adlı üyeden alıntı

play store arama kısmına uygulamanızı arattım 2 telefonda da çıkmadı ancak favorilere alınca gözüküyor. Bu durum neden kaynaklandı acaba. uygulama arama kısmına tamaen yazdım gene çıkmadı.

Uygulama henüz 1 aylık. Zaman içinde çıkacaktır. Mood Muzik uygulamam da zaman içinde mp3 indir kelimesinde ilk sıralarda çıktı. Bu uygulamam da çıkacaktır.
bynoment

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al