wmaraci reklam

Web sitesinden akıllı telefonlara bildirim

4 Mesajlar 895 Okunma
wmaraci reklam

Sebilisim Sebilisim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Php Coder
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 394
  • Beğeniler 4 / 85
  • Ticaret 3, (%100)
Merhabalar başlıkta belirttiğim gibi kodladığım websitemin bazı değişimler de telefonuna bildirim gitmesini istiyorum. Şu değişim oldu şeklinde bu değişimler direk veritabanında da depolanıyor. Uygulamadan bildirim göndermeyi buldum ama bir web sitesinden bildirim gönderme olayı mümkün müdür bunun için hazır bir altyapı var mıdır ? değerli bilgilerinizi benimle paylaşırsanız sevinirim.

Yani veride bir değişim olduğu anda değişen veri veritabanında tutuluyor. bilgi değiştiği anda telefona bildirim olarak gitmesini istiyorum üstte ki yazımın özeti bu şekilde.

wmaraci
reklam

likloknet likloknet Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Üniversite
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 294
  • Beğeniler 47 / 39
  • Ticaret 8, (%88)
Sunucu tarafını php ile kodlayarak. Basit bi şek8lde yapılabilir. Bunu hazır uygulamanıza mı eklemek istiyorsunuz. Dıfırdan mı yazdırmak istersiniz.

Sebilisim Sebilisim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Php Coder
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 394
  • Beğeniler 4 / 85
  • Ticaret 3, (%100)
likloknet sunucu tarafını php ile yaptık, android push notification ile bildirim gönderdik.. Peki ya İOS ne yapacağız yani her yıl ben sadece bu işlem için 100$ gibi bir ücret mi bayılacağım geliştirici lisansı için ?

4531 4531 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 13.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 996
  • Beğeniler 210 / 211
  • Ticaret 3, (%100)

Sebilisim adlı üyeden alıntı

likloknet sunucu tarafını php ile yaptık, android push notification ile bildirim gönderdik.. Peki ya İOS ne yapacağız yani her yıl ben sadece bu işlem için 100$ gibi bir ücret mi bayılacağım geliştirici lisansı için ?

Evet. :) Ne yazık ki. Ama bulabilirseniz, hesabı olan birisi bulup uygulamanızı yayınlamasını isteyebilirsiniz.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al