wmaraci reklam

forum kategorilerim kayboldu

4 Mesajlar 823 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

keles1234 keles1234 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 103
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
arkadaşlar forum kategorilerim kayboldu yardım edermisiniz ?

site adresi: ctrlforum.com

wmaraci
reklam

CesuryureK CesuryureK WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad H** N**
  • Mesajlar 296
  • Beğeniler 65 / 109
  • Ticaret 0, (%0)
myBB bazen böyle sorun olabiliyor. Default temaya geçip kontrol eder misiniz? Default temada sorun olmayıp ilgili kısımlar gözüküyorsa tema kaynaklı bir soruna işarettir. Bu bağlamda default temada düzelirse şuan kullandığınız temada ne gibi değişiklikler veya eklentiler eklediğinizi düşününüz. Default temaya geçip düzelirse şuanki temanıza yine geçiş yapın olmazsa temanızı silip yeniden yükleyiniz. Yine düzelmez ise;

Forumbit şablonlarından dolayı böyle bir sorun yaşıyorsunuz defaulta geçince düzelir çünkü defaultun forumbit şablonları düzgün şekilde ayarlıdır.

Peki nasıl düzelticeksiniz?

Default temanızın forumbit şablonlarını yeni temanızın forumbit şablonlarına yapıştırın yani silin defaulttaki kodlarla yer değiştirin.

forumbit_depth1_cat
forumbit_depth1_cat_subforum
forumbit_depth1_forum_lastpost
forumbit_depth2_forum
forumbit_depth2_forum_lastpost
forumbit_depth3
forumbit_depth3_statusicon
forumbit_moderators
forumbit_subforums

Mümkünse hepsini defaulttaki kodlarla değiştirin sorununuz çözülmüş olacaktır ve temanızda da bir değişiklik olmaz bir iki ufak şey dışında ama forumunuz düzgün çalışmış olacak.

Şimdi Saat Sensizliğin Ertesi...

keles1234 keles1234 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 103
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
hocam en son dün eklentiler kurdum bi kaç tane ncode v.s default avatar bi sıkıntı yoktu sabahta bi sıkıntı yoktu grup ayarlarını düzelttim sonra bi baktım bozulmuş

Ek Olarak:

CesuryureK adlı üyeden alıntı

myBB bazen böyle sorun olabiliyor. Default temaya geçip kontrol eder misiniz? Default temada sorun olmayıp ilgili kısımlar gözüküyorsa tema kaynaklı bir soruna işarettir. Bu bağlamda default temada düzelirse şuan kullandığınız temada ne gibi değişiklikler veya eklentiler eklediğinizi düşününüz. Default temaya geçip düzelirse şuanki temanıza yine geçiş yapın olmazsa temanızı silip yeniden yükleyiniz. Yine düzelmez ise;

Forumbit şablonlarından dolayı böyle bir sorun yaşıyorsunuz defaulta geçince düzelir çünkü defaultun forumbit şablonları düzgün şekilde ayarlıdır.

Peki nasıl düzelticeksiniz?

Default temanızın forumbit şablonlarını yeni temanızın forumbit şablonlarına yapıştırın yani silin defaulttaki kodlarla yer değiştirin.

forumbit_depth1_cat
forumbit_depth1_cat_subforum
forumbit_depth1_forum_lastpost
forumbit_depth2_forum
forumbit_depth2_forum_lastpost
forumbit_depth3
forumbit_depth3_statusicon
forumbit_moderators
forumbit_subforums

Mümkünse hepsini defaulttaki kodlarla değiştirin sorununuz çözülmüş olacaktır ve temanızda da bir değişiklik olmaz bir iki ufak şey dışında ama forumunuz düzgün çalışmış olacak.

hocam tema değiştirince düzelmedi yine depth ayarlarını yapayım bi de

Ek Olarak: hocam dediklerinizi uyguladım olmadı

CesuryureK CesuryureK WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad H** N**
  • Mesajlar 296
  • Beğeniler 65 / 109
  • Ticaret 0, (%0)
"[COLOR=#000000]grup ayarlarını düzelttim sonra bi baktım bozulmuş" bu işlemi eski düzene göre yapıp deneyiniz. Üzgünüm MyBB hakkında ancak bu kadar yardımcı olabiliyorum. vBulletin sistemi olsaydı daha detaylı bir yardım sunabilirdim. MyBB konusunda yetkin olan arkadaşlar çıkana kadar siz uğraşınız ya da MyBB yardım forumlarına başvurunuz. [/COLOR]

Şimdi Saat Sensizliğin Ertesi...
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al