wmaraci reklam

Mybb - konuyu açan üyenin profili konunun üstünde kalıyor

13 Mesajlar 1.379 Okunma
wmaraci reklam

bugraucar24 bugraucar24 WordPress Hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 08.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek WordPress Developer
  • Konum Erzincan
  • Ad Soyad B** U**
  • Mesajlar 288
  • Beğeniler 144 / 69
  • Ticaret 1, (%100)
Melih kardeşimiz karşılık beklemeden soruna yardımcı olmuş helal olsun iyi çalışmalar
suskun MelihAtasever

kişi bu mesajı beğendi.

WordPress işleriniz uygun fiyata yapılmaktadır!
SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

MelihAtasever MelihAtasever ☆☆ Atasever Media ☆☆ Kullanıcı
  • Üyelik 21.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci-Webmaster
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 853
  • Beğeniler 239 / 239
  • Ticaret 140, (%100)

Smyrna35 adlı üyeden alıntı

Öncelikle Melih teşekkür ederim ilgilendiğin için sorunu nasıl çözdüğünüde yazarsan bu sorunu yaşayanlar için çözüm kaynağı olur.
Tekrardan teşekkürler iyi çalışmalar.

bugraucar24 adlı üyeden alıntı

Melih kardeşimiz karşılık beklemeden soruna yardımcı olmuş helal olsun iyi çalışmalar

Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim herkese.

Sorunun çözümüne gelecek olursak ; arkadaşımızın kullandığı temada normalde postbit dikey ama ziyaretçilerde yatay gözüküyordu. Sadece Kullandığı temanın postbit_classic şablonundaki kodları postbit şablonuna attım ve birkaç kodunu düzenlemem yeterli oldu. Tabikide Forum ayarlarından Klasik/Dikey postbit stilini kullan seçeneğinide işaretlemeyi unutmadık.

Extra olarak bugünde biraz seo ve temizleme işlerine baktık. Kuran hayırsever arkadaş biraz karıştırmış ama olsun Forumu temiz bir hale getirdik :)

Yardım için ulaşabilirsiniz sizlerde , elimden geldiğince destek olurum arkadaşlar.
suskun bugraucar24

kişi bu mesajı beğendi.

prodoviz.com

suskun suskun Berat Fm Kullanıcı
  • Üyelik 17.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek tekstil
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 889
  • Beğeniler 758 / 208
  • Ticaret 30, (%100)

Melih Atasever adlı üyeden alıntı

Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim herkese.

Sorunun çözümüne gelecek olursak ; arkadaşımızın kullandığı temada normalde postbit dikey ama ziyaretçilerde yatay gözüküyordu. Sadece Kullandığı temanın postbit_classic şablonundaki kodları postbit şablonuna attım ve birkaç kodunu düzenlemem yeterli oldu. Tabikide Forum ayarlarından Klasik/Dikey postbit stilini kullan seçeneğinide işaretlemeyi unutmadık.

Extra olarak bugünde biraz seo ve temizleme işlerine baktık. Kuran hayırsever arkadaş biraz karıştırmış ama olsun Forumu temiz bir hale getirdik :)

Yardım için ulaşabilirsiniz sizlerde , elimden geldiğince destek olurum arkadaşlar.

ALLAH razı olsun ustamız bugün forum sitemizi hiçbir karşılık beklemeden tüm sorunlarını giderdi biraz acemi oldugum için baya bi karıştırmıştım ALLAH razı olsun karşılıksız tüm sorunları halletti forum tertemiz hale geldi başarılarının devamını dilerim ustam
MelihAtasever

kişi bu mesajı beğendi.

http://www.cepradyom.com/
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al