wmaraci reklam

Opencart 2.x IO Product Responsive Slider Modulu Kurulum Makalesi

3 Mesajlar 733 Okunma
wmaraci reklam

Kiroglumarket Kiroglumarket Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 1681
  • Beğeniler 631 / 817
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba arkadaşlar bugün sizlere opencart 2.x için geçerli sürümler için modifikasyon ettiğim 1.5.x ten devşirme ve randomize ürün karışımı bir modul sunuyorum. Karışımdan maksadım. Opencart 2.x için olan bir rastgele ürünler modulunu dosya isimleri de dahil olmak üzere tamamen değiştirip 1.5.x teki io products resposnsive slider kodlarını entegre ederek düzenlediğim çok kullanışlı bir modul larak kullanabilirsiniz.

..... :::: Ekran Görüntüsü :::: ....

İndirme : Buradan

Opencart 2.x IO Product Responsive Slider Modulu Kurulum Makalesi Nedir ?

Site sahiplerinin en çok ihitiyaçlarından bir tanesi olan ürünleri ana sayfada slayt şeklinde geçişli olarak ziyaretçilere gösterimini sağlamaktır. Eğer responsive olarakta sistemimizde varsa çok can alıcı olmaktadır. Ekran çözünürlülüğüne göre de kendisini ayarlayan bu modul belli çözünürlükten küçükse responsive slider otomatik olarak kendisini gizlemektedir. Modulun başlıca özellikleri ise, sizin için seçtiğimiz modul gibi siderda istenilen ürünlerin seçimini sağlayabilirsiniz, modulde gösterilmek istenen ürün adedini girebilme, resim yüksesklik ve genişlik verebilme, bölüm ve poziyonlarının verebilme özelliği mevcuttur.

Opencart 2.x IO Product Responsive Slider Modulu Kurulumu ?

IO Product Responsive Slider Modulun kurulumu oldukça basittir. arşivden çıkan iki klasörü admin ve catalog klasörlerini ana dizine atınız. Daha sonra admin->eklentiler->moduller->os Product Slider s bu modulu seçip kuruyoruz daha sonra düzenleme kısmından kendimize göre ayarlarını yapıp kaydediniz. Daha sonra modul sayfasındaki üst kısımda bulunan bölümler kısmına tıklayıp istediğimiz bir bölümü düzenle deyip modul ekleme kısmından io-product modulu seçip konum ve pozisyonlarını belirtelim ve güle güle kullanalım

Kaynak : e-ticaretdersleri
turkojen34

kişi bu mesajı beğendi.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

turkojen34 turkojen34 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 459 / 444
  • Ticaret 53, (%100)
Slayttan görüpte incelemeden sepete ekleyenler varmı merak ediyorum.Elinize sağlık bu arada stokta olmayan ürünler için gg tarzı modifikasyon yapımına başladınızmı hocam.

Kiroglumarket Kiroglumarket Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 1681
  • Beğeniler 631 / 817
  • Ticaret 1, (%100)
turkojen34

daha dek başlayamadım. demosunu isteyen olursa buradan bakabilirler

http://oc2test.e-ticaretdersleri.com/

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al