wmaraci reklam

Opencart 2.x Live Search Little Kurulum

3 Mesajlar 580 Okunma
wmaraci reklam

Kiroglumarket Kiroglumarket Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 1681
  • Beğeniler 631 / 817
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba arkadaşlar bu akşam sizlere opencart 2.x versiyonları için geçerli live search little modifikasyonunu anlatacağız.Bu eklentinin başlıca özelliklerine gelirsek. Sitemize ister ziyaretçilerimiz istersede müşterilerimiz olsun hızlı bir şekilde aradığı ürüne ulaşabilmeleri için üst kısımda bulunan arama kutusuna yazdıkları yazıya uygun ürünlerin resimli kampanyalı fiyatı varsa bu fiyatı ve normal fiyatı yanı sıra ürün adı ve sepete ekle butonu çıkacaktır. Bu özellikle birlikte arama kısmından da sitemizdeki müşterilerimizve ziyaretçilerimiz aradıkları ürünü açılır listeden sepete ekleyebilecekler.

Opencart 2.x Live Search Little Kurulum Videolu Anlatım

Bu testi ben opencart 2.1.0.2 versiyonunda yaptım sorunsuz çalıştı, ancak opencart 2.2.0.0 ve üst versiyonlarında test etmedim bunu dipnot olarak belirteyim. Şimdi sitemizden indirmiş olduğunuz arşiv dosyasındaki upload klasörü içersindeki catalog klasörünü sitemizin ana dizinine atalım ve çıkan dosya değişimi uyarılarına evet butonuna tıklayıp dosya değişimlerini onayladıktan sonra artık eklentimiz sorunsuz bir şekilde çalışacaktır.

Kaynak : e-ticaretdersleri
Doruk

kişi bu mesajı beğendi.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

Doruk Doruk alea iacta est. Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek WebApprantice
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** O**
  • Mesajlar 1361
  • Beğeniler 150 / 524
  • Ticaret 23, (%100)
OpenCart kullanmaya başlamak üzere olduğum bir dönemde benim için faydalı bir anlatım oldu. Emeğinize sağlık.
Kiroglumarket

kişi bu mesajı beğendi.

turkojen34 turkojen34 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 459 / 444
  • Ticaret 53, (%100)
Sitende 1.5.x ve 2.x olarak kategori göremedim o tarz kategori olsa aklımıza gelmeyen özellikleride kategoriden görebilirdik
Kiroglumarket

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al