wmaraci reklam

OPencart 3.0.3.2 Storage klasörü sorunu [Çözüldü]

2 Mesajlar 3.104 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

melankolia melankolia Uzun Yollara Devam Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Dijital Baskı Operatörü
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 4577
  • Beğeniler 1011 / 1011
  • Ticaret 3, (%100)
Merhaba arkadaşlar öncelikle Ramazan Bayramınız Mübarek olsun. Opencart 3.0.3.2 sürümünü kuracağım kurulumu yapıyorum kurulumdan sonra admin panele girince storage klasörünü şuraya taşıyın gibi bi uyarı geliyor açılan pencereden orada belirtilen yeri seçiyorum ama zaten klasör var diyor başka bi dizini seçiyorum bi uyarı veriyor ardından site uçuyor

Storage klasörünü seçtikten sonraki uyarı şu şekilde ;

admin panelde
Warning: fopen(/home/storage/logs/openbay.log): failed to open stream: No such file or directory in /home/kutsalbayrak/public_html/system/library/log.php on line 22Warning: fopen(/home/storage/logs/hatalar.log): failed to open stream: No such file or directory in /home/kutsalbayrak/public_html/system/library/log.php on line 22

şeklinde uyarı veriyor site anasayfasında ise
Warning: fopen(/home/storage/logs/openbay.log): failed to open stream: No such file or directory in /home/kutsalbayrak/public_html/system/library/log.php on line 22Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/kutsalbayrak/public_html/system/framework.php:42) in /home/kutsalbayrak/public_html/catalog/controller/startup/session.php on line 25Warning: fopen(/home/storage/cache/cache.catalog.language.1559771004): failed to open stream: No such file or directory in /home/kutsalbayrak/public_html/system/library/cache/file.php on line 49Warning: flock() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/kutsalbayrak/public_html/system/library/cache/file.php on line 51Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/kutsalbayrak/public_html/system/library/cache/file.php on line 53Warning: fflush() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/kutsalbayrak/public_html/system/library/cache/file.php on line 55Warning: flock() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/kutsalbayrak/public_html/system/library/cache/file.php on line 57Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/kutsalbayrak/public_html/system/library/cache/file.php on line 59Warning: fopen(/home/storage/cache/cache.currency.1559771004): failed to open stream: No such file or directory in /home/kutsalbayrak/public_html/system/library/cache/file.php on line 49Warning: flock() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/kutsalbayrak/public_html/system/library/cache/file.php on line 51Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/kutsalbayrak/public_html/system/library/cache/file.php on line 53Warning: fflush() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/kutsalbayrak/public_html/system/library/cache/file.php on line 55Warning: flock() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/kutsalbayrak/public_html/system/library/cache/file.php on line 57Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/kutsalbayrak/public_html/system/library/cache/file.php on line 59Warning: fopen(/home/storage/logs/openbay.log): failed to open stream: No such file or directory in /home/kutsalbayrak/public_html/system/library/log.php on line 22Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/kutsalbayrak/public_html/system/library/log.php on line 39Warning: fopen(/home/storage/logs/hatalar.log): failed to open stream: No such file or directory in /home/kutsalbayrak/public_html/system/library/log.php on line 22

temada bir çok değişiklik yapmıştım türkçeleştirme olsun kategori ekleme olsun hepsi uçtu gitti :( bunun çözümü nedir acaba.

wmaraci
reklam

melankolia melankolia Uzun Yollara Devam Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Dijital Baskı Operatörü
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 4577
  • Beğeniler 1011 / 1011
  • Ticaret 3, (%100)
Arkadaşlar sorunu şu şekilde çözdüm ; Kurulumdan sonra giriş yaptıktan sonra çıkan storage ayarında storage yazısını silip opencart yazdım düzeldi :)

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al