wmaraci reklam

Opencart Kategori Sayfasında Ürünlere Ürün Kodu Eklemek

13 Mesajlar 2.072 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

nacarx nacarx NacarX Kullanıcı
  • Üyelik 07.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek Emekli, Eski Bilgisayarcı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** A**
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 14 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
Bir de şu İletişim Formunun gönderildikten sonraki boş sayfa sorununa biri el atsa OpenCart kullanıcıları ile hayırlı bir iş yapmış olacak :D

Ben kendimce geçici bir çözüm bulup yaptım ama doğrusu o değil tabi.
OpenCart kendi sitesinde Türkçe Destek kısmında yazmıştım birkaç ay önce ama kimse doğru bir çözüm bulamadı.

Bu konudaki soruna benziyor. Controller den veya bir yerden tanımlamak gerekiyor sanırım.
Dil dosyasında "Mesajınız başarıyla gönderilmiştir" diye string var ama iletişim formu sayfasında bu mesaj veya başarılı işlem ile ilgili bir sayfa gelmiyor. Mesaj sorunsuz gönderiliyor.

Yeni bir konu açıp detaylıca anlatayım, belki birisi bir hayra geçer :D

YENİ AÇILAN KONU

Hörmetler...

wmaraci
reklam

enerjiveguc enerjiveguc Wordpress Destek Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)

Kiroglumarket adlı üyeden alıntı

nacarx

ricaederim burada belki en acemi cahili benim, benim yaptığım sadece hobi ve biraz tecrübe.

Sen acemilik değil üstadlığı da geride bırakacaksın bu gidişle... En "Hobili" olanımız sensin üstad... :)
Kiroglumarket yilmaz70 nacarx

kişi bu mesajı beğendi.

nacarx nacarx NacarX Kullanıcı
  • Üyelik 07.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek Emekli, Eski Bilgisayarcı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** A**
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 14 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
Bu konuyla ilgili bir sorunum daha var.

Marketçi abim forumdan istifa etmiş ama belki bilenler çıkar diye yazayım, ben biraz uğraştım ama beceremedim bir türlü.

Ürünlerin gösterildiği sayfada ( product.twig ) alttaki Benzer ürünleri nasıl çektiğini bir türlü bulamadım.

Sorma amacım bu konunun açılışındaki talebimle aynı. Ürün Kodunu ürün açıklamasının altına yazdırmak istiyorum.

Direkt olarak model adlı değişkeni yazdırırsak açık olan sayfadaki ürünün kodunu alttaki tüm benzer ürünlere yazıyor. Yani Benzer Ürünler kısmında listelediği ürünün kendi kodunu değil de açık olan sayfadaki ürünün kodunu hepsine yazıyor.

Yapmak istediğim : Bir ürünün gösterildiği product.twig sayfasının altındaki Benzer Ürünler içinde gösterilen ürünlerin kendi kodlarının hemen o kısımdaki ürünün kendi açıklamasının altına yazdırmak istiyorum.

Daha önce yapmış veya uğraşmış olanlardan yardımlarını rica ediyorum.

Saygılar...

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al