wmaraci reklam

Opencart Sanal Pos

32 Mesajlar 3.864 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

webbil webbil WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / K
  • Meslek Seramik Teknikeri
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 344
  • Beğeniler 223 / 144
  • Ticaret 4, (%100)
Arkadaşlar opencartta ilk defa sanal pos ekliyeceğim. Nasıl oluyor hiç bilmiyorum. Yaptığım bir sitede bankadan alınan kod var .. O kodu opencart siteme eklemek istiyorum. Bunun yolları nelerdir.. Sanal pos ücretsiz olarak sorunsuz çalışan varmı? Ben ücretsiz bir sanal pos modülü eklesem bankanın verdiği kod orada çalışırmı? Yoksa ücretli olan sorunsuz bir modülmü alayım? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Yardım edecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.
theharunuysal

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

DEPHT DEPHT Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 335
  • Beğeniler 0 / 53
  • Ticaret 23, (%96)
Site adresiyle birlikte, bankaya sanal pos başvurusu yapman lazım.
Her site için ayrı ayrı APİ kodları verilir. Başka sitede ki kod başka yerde çalışmaz.
Sanal pos başvurusu yapmadan önce statik ip adresi ve ssl sertifikası olmak zorunda.
webbil theharunuysal

kişi bu mesajı beğendi.

turkojen34 turkojen34 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 459 / 444
  • Ticaret 53, (%100)
Arkadaş gerekli açıklamayı yapmış buna artı olarak sorunsuzca kullanabileceğiniz ücresiz olan webpos sanal pos modülü opencart forumlarında mevcut.
AzX66

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 22.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / K
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 344
  • Beğeniler 223 / 144
  • Ticaret 4, (%100)

turkojen34 adlı üyeden alıntı

Arkadaş gerekli açıklamayı yapmış buna artı olarak sorunsuzca kullanabileceğiniz ücresiz olan webpos sanal pos modülü opencart forumlarında mevcut.

DEPHT adlı üyeden alıntı

Site adresiyle birlikte, bankaya sanal pos başvurusu yapman lazım.
Her site için ayrı ayrı APİ kodları verilir. Başka sitede ki kod başka yerde çalışmaz.
Sanal pos başvurusu yapmadan önce statik ip adresi ve ssl sertifikası olmak zorunda.

Daha önce farklı bir sitede bankadan onay alınmış ve yeni alınan domainin üzerinden yapılan yeni siteye o eski sitenin kodu konmazmı diyorsunuz? Bunun için yeniden o siteyle birlikde bankaya sıfırdan başvurulacak diyorsunuz. Peki ayrıntılı soruyorum çünkü sanal posla ilgili hiç bir deneyimim bilgim yok ...
SSL sertifikasını nereden alacağız ve opencart forumlarındaki ücretsiz olan sanal poslar sorunsuz çalışır ve ileride sorun çıkarmazmı? Opencart son sürümüne uyan sorunsuz çalışan sanal pos modülü hangisidir peki. Ardı ardına soru soruyorum kusura bakmayın arkadaşlar. Yardımcı olan arkadaşlara tekrar teşekkür ederim.
noonweb

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

turkojen34 turkojen34 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 459 / 444
  • Ticaret 53, (%100)
Bankadan o site için yeniden kod almanız gerek belki eski sitenin ismini değiştirdiğiniz için ekstra ücret çıkarmayabilirler.Webpos sorunsuzca çalışıyor bu siteden indirip kurabilirsiniz tr-opencart.com indirdimten sonrada virüstotal.com dan zipli dosyayı virüs taraması yapın gerçi virüs yoktur ama işinizi sağlama alın.

Ek Olarak: Bu arada ssl i hosting firmanızdan alacaksınız
webbil noonweb theharunuysal

kişi bu mesajı beğendi.

noonweb noonweb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek web tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ş** S**
  • Mesajlar 189
  • Beğeniler 117 / 28
  • Ticaret 4, (%100)
Arkadaşlar değerli bilgilerinizi için teşekkürler..
webbil

kişi bu mesajı beğendi.

“Lâ Galibe İllallah”

• Üyelik 22.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / K
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 344
  • Beğeniler 223 / 144
  • Ticaret 4, (%100)
Arkadaşlar sanal pos hakkında hiç bilgim yoktu. Sayenizde bilgilendim. Benim için altın değerinde olan bu bilgiler için hepinize çok çok teşekkür ediyorum.
noonweb

kişi bu mesajı beğendi.

UNKEF UNKEF WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2423
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)
Biz de sanal pos başvurusu yapacağız yarın gündüz büyük ihtimalle. Ama kafama takılan bir soru var. Diyelim ben vakıfbanktan veya ziraatten sanal pos aldım kodu api keyi verdiler buraya kadar tamam... Ödemeler sadece hangi bankadan sanal pos aldıysam o kartlar için mi çalışacak müşteriler açısından yani? Diyelim vakıfbank'tan aldım müşteri sadece vakıfbank kullanıyorsa mı alışveriş yapabilecek?

Ek olarak, BKM Ekspress i az araştırdım ama bir yerde şöyle bir yazı görmüştüm. "bkm ekspress, bir tek sanal posunuz olması şartıyla, web sitenizde tüm banka kartlarıyla alışveriş yapılmasına olanak tanıyor" Bu ne kadar doğru detayı bilen var mı acaba?

Arkadaşın sorularına ek ve ileride sorabileceği sorular ben de bilmiyorum.

Teşekkür ederim..
webbil

kişi bu mesajı beğendi.

noonweb noonweb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek web tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ş** S**
  • Mesajlar 189
  • Beğeniler 117 / 28
  • Ticaret 4, (%100)
sanal pos başvurusu yapmadan önce ..SSL sertifikası - özel IP ve siteyi bankaya hazırlama aşamamsını gerçekleştridikten sonra bankaya başvurmakta fayda var.. çünkü banka bunları sizden istiyor..
webbil

kişi bu mesajı beğendi.

“Lâ Galibe İllallah”

orknark orknark İzmir Kullanıcı
  • Üyelik 31.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Reklam Ajansı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 886
  • Beğeniler 66 / 151
  • Ticaret 2, (%100)
bence çok büyük firma değilseniz yani hali hazırda satış yapan bir firmanın e ticareti değilde bir proje olarak açıyorsanız iyizi.co gibi yerlere bakın komisyon alıyorlar az bişey ama çok fazla işten kurtuluyorsun birde 8 tane bankanınmı ne sanal posunu veriyorlar diye biliyorum
webbil noonweb

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al