wmaraci reklam

Opencart Tema Yardım

19 Mesajlar 2.580 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Vtcam Vtcam Developer Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 1683
  • Beğeniler 359 / 358
  • Ticaret 77, (%100)
https://themeforest.net/item/mediacenter-responsive-opencart-template/13264316?s_rank=69

Bu temayı alacağım fakat hiç opencart kullanmadım, wordpresste uzmanım diyebilriim. Kendim kurabilir miyim sizce ? Ek olarak verilen fiyat slider vs yani tüm tema için değilmi ?

wmaraci
reklam

enerjiveguc enerjiveguc Wordpress Destek Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)
Tema "Compatible with Opencart 2.0, Opencart 2.1" versiyonları ile uyumlu olduğu belirtilmiş. Sorun olmaz ama, mevcut son sürümler 3.x daha modern tasarımlar...

Öncelikle default tema alıp kurun. Eliniz alışsın. Bu tema da entegre olabilen bir tema türü. Bunun gibi bir çok tema mevcut. Belki daha iyilerini de bulabilirsiniz. Genel olarak tüm opencart temalarını istediğiniz alanda ürün tanıtımı ve satışı için revize edebilirsiniz.

Son sürüm grubunda en sorunsuzu 3.0.2.0 versiyon. Localhosta kurup eliniz alışana kadar kurcalayabilirsiniz.

Opencart ı bir kez kurduktan sonra sakin hareket ederseniz bir kez doğru kurulum sizi uzun zaman değişiklik yapmadan götürür..
yilmaz70

kişi bu mesajı beğendi.

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3155 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)
Tema linkine bakıldığında son güncelleme 22 September 16

Bu tarz bilgilere dikkat etmelisiniz daima.

Mesela en son Opencart 2.3 sürümünü destekliyor tema.

Journal tavsiye ederim. Demolara bakarak kendinize göre bir tema beğeneceksinizdir.

Temada yer alan slide, banner vs dahildir. Demo xml dosyası ile aynen kurulum yapabilirsiniz, daha sonra görselleri kendiniz değiştirerek site yayına alabilirsiniz.

Kolay gelsin.
enerjiveguc

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 1683
  • Beğeniler 359 / 358
  • Ticaret 77, (%100)

enerjiveguc adlı üyeden alıntı

Tema "Compatible with Opencart 2.0, Opencart 2.1" versiyonları ile uyumlu olduğu belirtilmiş. Sorun olmaz ama, mevcut son sürümler 3.x daha modern tasarımlar...

Öncelikle default tema alıp kurun. Eliniz alışsın. Bu tema da entegre olabilen bir tema türü. Bunun gibi bir çok tema mevcut. Belki daha iyilerini de bulabilirsiniz. Genel olarak tüm opencart temalarını istediğiniz alanda ürün tanıtımı ve satışı için revize edebilirsiniz.

Son sürüm grubunda en sorunsuzu 3.0.2.0 versiyon. Localhosta kurup eliniz alışana kadar kurcalayabilirsiniz.

Opencart ı bir kez kurduktan sonra sakin hareket ederseniz bir kez doğru kurulum sizi uzun zaman değişiklik yapmadan götürür..

yilmaz70 adlı üyeden alıntı

Tema linkine bakıldığında son güncelleme 22 September 16

Bu tarz bilgilere dikkat etmelisiniz daima.

Mesela en son Opencart 2.3 sürümünü destekliyor tema.

Journal tavsiye ederim. Demolara bakarak kendinize göre bir tema beğeneceksinizdir.

Temada yer alan slide, banner vs dahildir. Demo xml dosyası ile aynen kurulum yapabilirsiniz, daha sonra görselleri kendiniz değiştirerek site yayına alabilirsiniz.

Kolay gelsin.

Tam istediğim temayı hala bulamadım aslında, genel bir tema arıyorum geniş çaplı ürüne hitap eden. Wordpresste şuan sitemiz var ama çok yavaş bunu hızlandırmanın yolu var mıdır, yoksa çözüm opencart mıdır ? Proticaret önerir misiniz

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)

Vtcam adlı üyeden alıntı

Tam istediğim temayı hala bulamadım aslında, genel bir tema arıyorum geniş çaplı ürüne hitap eden. Wordpresste şuan sitemiz var ama çok yavaş bunu hızlandırmanın yolu var mıdır, yoksa çözüm opencart mıdır ? Proticaret önerir misiniz

"geniş çaplı ürüne hitap eden" dediğiniz zaman wordpress woocommerce çoklu ürün kapasitesini kaldırmaz. Sunucuları da ciddi düzeyde yorar ve siteyi yavaşlatır. Bu nedenle Opencart en iyi çözüm gibi görünüyor.
Önerim kesinlikle Opencart tercih etmeniz.

Default temayı indirip gerek bir sunucuya gerekse pc de localhost (wampserver, easyphp, xamp ) programalrı ile çalışıp elinizi alıştırabilirsiniz. Opencart kullanmaya alışmadan fonksiyonel temaları da kurmayın, karıştırırsınız ve neresini karıştırdığınızı unutursanız toparlayamaz ve başa dönersiniz. Bu da sizi yıldırır. Bu nedenle localhost ilk tercihiniz olsun derim.

• Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3155 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)
Site adresini pm den yollayın bir bakalım genel duruma.

Journal tema hemen her sektöre uyumludur aslında. İlla demo versiyonlarını kullanmak zorunda değilsiniz, kendinize göre dizayn edebilirsiniz.

https://www.journal-theme.com/1/admin/

demo/demo yazarak tema panelini inceleyin derim. İlk başlarda karmaşık gelir ancak zamanla alışırsınız.

Proticaret ve diğer kiralık yazılımları kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Dediğim gibi site adresini pm den iletirseniz bir bakalım hız açısından.

• Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 1683
  • Beğeniler 359 / 358
  • Ticaret 77, (%100)

yilmaz70 adlı üyeden alıntı

Site adresini pm den yollayın bir bakalım genel duruma.

Journal tema hemen her sektöre uyumludur aslında. İlla demo versiyonlarını kullanmak zorunda değilsiniz, kendinize göre dizayn edebilirsiniz.

https://www.journal-theme.com/1/admin/

demo/demo yazarak tema panelini inceleyin derim. İlk başlarda karmaşık gelir ancak zamanla alışırsınız.

Proticaret ve diğer kiralık yazılımları kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Dediğim gibi site adresini pm den iletirseniz bir bakalım hız açısından.

Hiç opencart kurmadım sizce kurulumu yapabilir miyim? Basit mi kurulum ve düzenlemeler vs.
yilmaz70

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 1683
  • Beğeniler 359 / 358
  • Ticaret 77, (%100)

enerjiveguc adlı üyeden alıntı

"geniş çaplı ürüne hitap eden" dediğiniz zaman wordpress woocommerce çoklu ürün kapasitesini kaldırmaz. Sunucuları da ciddi düzeyde yorar ve siteyi yavaşlatır. Bu nedenle Opencart en iyi çözüm gibi görünüyor.
Önerim kesinlikle Opencart tercih etmeniz.

Default temayı indirip gerek bir sunucuya gerekse pc de localhost (wampserver, easyphp, xamp ) programalrı ile çalışıp elinizi alıştırabilirsiniz. Opencart kullanmaya alışmadan fonksiyonel temaları da kurmayın, karıştırırsınız ve neresini karıştırdığınızı unutursanız toparlayamaz ve başa dönersiniz. Bu da sizi yıldırır. Bu nedenle localhost ilk tercihiniz olsun derim.

O halde opencarta kesin olarak geçiyoruz :) opencart temaları wordpresse göre daha karışık ve göz yorucu geliyor bana bu yüzden ısınamadım
enerjiveguc

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3155 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)

Vtcam adlı üyeden alıntı

Hiç opencart kurmadım sizce kurulumu yapabilir miyim? Basit mi kurulum ve düzenlemeler vs.

https://demo.opencart.com/admin/index.php?route=common/login

İnceleyebilirsiniz.

Kurulumdan ziyade yönetime adapte olmak zaman alıyor ilk zamanlarda.
enerjiveguc

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)

Vtcam adlı üyeden alıntı

O halde opencarta kesin olarak geçiyoruz :) opencart temaları wordpresse göre daha karışık ve göz yorucu geliyor bana bu yüzden ısınamadım

Birkaç Temel yapılandırma ayarlarını yaptıktan sonra, Üreticiler/Markalar, Kategoriler, Ürünler ve detaylarını giriyorsunuz. Hangi ürünlerin ana sayfada görünmesini istiyorsanız ayarlarını yapıyorsunuz.

Siz başlayın takıldığınız yerlerde yardımcı oluruz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al