wmaraci reklam

%50 Paylaşımlı Adsense'li Siteme Ortak Arıyorum !

3 Mesajlar 708 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

TecnoLobi TecnoLobi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 943
  • Beğeniler 121 / 134
  • Ticaret 5, (%100)
Merhaba arkadaşlar çoğu arkadaşımız ( bir hafta oncesine kadar bende) site açar ve adsense hesabı alamadan hayalleri suya dökülür. Suana kadar belki 10 tane site actim gunluk 300 hite kadar çıkan sitelerim oldu ancak adsense alamadan site masraflarini odeyemedigim için kapandilar.

Ancak suanda 20 gunluk siteme adsense almayi basardim.
Bunun icinde içerik girecek arkadaş arıyorum geliri fit olarak %50 paylaşmak istiyorum.

Neden Ortak Arıyorum
Açık ve net söylüyorum bilgisayaraım olmadıgı icin Android telefonumdan hallediyorum herseyi suana kadar da butun islerimi telefondan hallettim butun siteleri telefon ile hergun icerik girmek cok zor geliyor bu icerik girmiyecegim anlamina gelmiyor en azindan her gun icerik girilmesi amacim bu

Gelir Ne Kadar ?
Suanda sitenin geliri 1.5 - 2 arası;
Ayni mailadresine bagli youtube kanalimdan gelen gelir 1.5 - 2 arası yani gunluk 3 lirayi buluyor
Kaba bi hesap yaparsak gunluk 3 liradan ayda 90 lira yapar ben bu paranin 45 lirasini cekmeden yardimci olan arkadasimiza göndericem

Peki Karşılık Ne İstiyorum ?
Sadece günluk 2 tane özgün makale girilmesini fazla girebilirse bizim yararimiza ancak en az 2 tane istiyorum baska bisi degil

Site Adresi
http://www.nasilyapilir.site

Güven Konusunda da Dıyebileceğim sey istanbul dan bulursak oturup çay içe biliriz istanbul disindakilere de telefon ile görüşebiliriz

wmaraci
reklam

yazardayazar yazardayazar Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 43 / K
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad N** T**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 4, (%50)
Sitenin içeriği genel anlamda ne ile ilgili olacak? Ben ortak olmak isterim.

TecnoLobi TecnoLobi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 943
  • Beğeniler 121 / 134
  • Ticaret 5, (%100)
yazardayazar sitenin icerigi genel siteyi incelerseniz anlarsiniz demek istedigimi uyggun gorurseniz pm atmaniz yeterlidir

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al