wmaraci reklam

Ajansımızı büyütmek için ortak arıyoruz.

3 Mesajlar 627 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

zeyback94 zeyback94 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım geliştirici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 98
  • Beğeniler 2 / 10
  • Ticaret 2, (%50)
Dijital reklam ajansımızı bir adım daha ileri taşımak için bir ortak almaya karar verdim, şuan hali hazırda ajansın bir ortağı yok ortak olacak kişi ile sadece 2 ortak olacağız, ortak olmayı düşünen ciddi kişilere ajansın kuruluşundan bu zamana kadar ki olan gelirlerini, müşteri potansiyelini, google search datalarını, reklam ile ayda ne kadar kazanıldığını, reklamsız ne kadar kazanıldığını, sabit müşterilerimizi vb tüm detayları vereceğim şuan için güzel bir getirisi olduğunu düşünüyorum ortak aldıktan sonra ki süreçlerde ajans için neler yapılacağını ve bunların ajansı nasıl ileriye taşıyacağını, kazandığımız parayı ne kadar etkileyeceğini de detaylıca anlatacağım, ortak olacak kişi ile birlikte sözleşme vb tüm gerekli şeyler imzalanarak her şey tamamen kurumsal bir şekilde gerçekleşecektir. Detayları öğrenmek ve bilgi almak isteyen kişiler p.m gönderebilir veya 0545 519 5661 whatsapp üzerinden benim ile direkt olarak iletişime geçebilir. Lütfen 30.000 Bütçe altında ortaklığı düşünen kişiler boş yere yazarak vaktimizi çalmasınlar ortak olduğunuz bir startup proje değil faal bir reklam ajansı.

wmaraci
reklam

• Üyelik 26.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 98
  • Beğeniler 2 / 10
  • Ticaret 2, (%50)
+güncel

• Üyelik 26.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 98
  • Beğeniler 2 / 10
  • Ticaret 2, (%50)
+güncel

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al