wmaraci reklam

Amazon Satış Ortaklığı

4 Mesajlar 988 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

throjen throjen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba,

Amazon üzerinden satmak istediğim ürünler var ancak amazon hesabımı suspend a aldı. Amazon usa veya avrupa da hesabı olanlar veya açabilecek durumda olanlar ile satış ortaklığı yapmak istiyorum.

İş bölümü şu şekilde olacak;

-Ürünleri ben bulacağım ve ortak kişiye kargolayacağım. Burada ortak olacak kişiden herhangi bir para talep etmiyorum.
-Aylık amazon ücreti, amazon depolarına kargo ücreti gibi tüm ücretler bana ait olacak
-Kargonun paketlenmesi, gönderimi işlerini, stok ve satış takibini ortak olacak kişinin yapmasını bekliyorum.
-Ürün satışından ciro üzerinden ortak kişiye kar vereceğim. Yani ben bir ürünü fiyat düşürüp zararına satsam bile ortak olacak kişiyi mağdur bırakmayacağım. Satış fiyatımız ne ise onun üzerinden yüzde kar vereceğim.
-Planladığım aylık satış cirosu 1500-2000 dolar civarında. Uygun şekilde ilerlersek zamanla bunun artması çok olası.

Amazon hesabı olanlar veya açabilecek durumda olanlar iletişime geçebilirler.

wmaraci
reklam

mlacivert mlacivert WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek kamu
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** L**
  • Mesajlar 122
  • Beğeniler 42 / 19
  • Ticaret 1, (%100)
hocam sahıs hesabım var, ancak ürün bulamadım, sermayem de sınırlı
ayakkabı satısı yapaiblrim belki ancak iade edilebilir amerika yasalarına göre adam 1 ay içinde giyer ve iade eder elimde patlar riski yüksek
çalışmak isterim.
suspend neden aldığınızıa da merak ediyorum.
eğer dropship ile patladı ise zaten benim hesapta bu yöntemle patlar ))

hesabı satabilirmde. ancak satış yapmayı ögrenmeyi isityorum

maggus maggus WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.08.2020
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek makine mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 1, (%100)
merhaba arkadaşlar daha yeni lazer kesim makinesi , abkant ve makas aldım yeni bir atölye kuruyorum internet ile de aram iyi biraz araştırma yaptım ve bu makinelerle e-ticarette satılabilecek güzel ürünler yapılabiliyor araştırdığımda https://www.tekno-tel.com.tr/tr/ firmasını buldum bu arkadaşlarda kendileri imal edip e-ticaret yollarıyla satışını gerçekleştiriyor. e-ticaret konusunda gerekl ihazırlıkları yapıp ürün imal edip satabileceğim bütçeli ortak arıyorum makineleri üretimin sadece maliyetine kullanabiliriz. metal sanayi için 2kw durma lazer makineler sıfır daha yeni alınmıştır.

bayram56 bayram56 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Pazarlama
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 42
  • Beğeniler 3 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam bilgi alabilir miyim eger konu güncel ise

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al