wmaraci reklam

büyük düşünen ortak arıyorum

4 Mesajlar 866 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

mehmetdogan mehmetdogan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 139
  • Beğeniler 27 / 30
  • Ticaret 18, (%100)
Merhaba, wmaracı üyeleri

Yakın zamanda girişmiş olduğum bir miktar yol katettiğim artık enerjimin ve paramın azalmasından ötürü tükenmeye başladığım bir projem var. Projeye neler yaptığımı, ne kadar para harcadığımı ve karşımdaki insandan ne beklediğimi kısa ve öz bir şekilde anlatmaya çalışacağım.

Nedir bu proje ?

Açıkcası projeyi tam olarak bir kategoriye sokamıyorum. Zaten belirli bir kategoriye sokup bir şeylere alternatif olma gibi bir hedefim yok. Kısaca açıklamak gerekirse ; "Gündelik hayatta aklınıza takılan ne, nedir, kimdir, nasıl yapılır gibi cevapları sade, anlaşılır bir şekilde bir araya getirmeyi hedeflemektedir." diye açıklayabilirim.

Hedeflerim neler ?

Hedefim Adsenseden bir miktar para kazanmak değil bir marka yaratmak. Siteyi gündelik konularda aranan çoğu kelimede otoriter bir site haline getirmeyi hedefliyorum. İkinci hedef olarak ise google newse katılmasını hedeflemekteyim. Diğer hedeflerim arasında ise instagram ve twitter'da belirli bir kitle oluşturup siteye hit çekmekten ziyade o platformlar üzerinden belirli kaliteli içerik üretmek.

Neler yaptım ?

• Domain ve Sunucu başlangıç düzeyinde kaliteli sayılacak şekilde alındı.

• Lisanslı tema alındı. Düzenlemeler ve Türkçeleştirmeler yapıldı.

• 4 tane editör ile anlaşılıp makale yazılmaya başlandı ücretleri ödendi. (şuana kadar 50 adet makale yazıldı)

• Google news için günlük 5 adet özgün haber girişi sağlayacak kişiyle 1 aylık anlaşma sağlanıp ücreti ödendi.

• Sosyal medya hesapları açıldı.

• Site hızlandırma eklentileri premium şekilde kurduruldu.

1 Ocak 2019'da başladığım projeyi 15 Ocak'ta aktif hale getirdim. Günlük 20-30 arası ziyaretçi geliyor. Evet kısa vadede ve hatta belki orta vadede bile para kazandıracak bir proje gibi durmuyor ama benim beklentim de o değil zaten. Projeye ayıracak zaman ve aylık belirli bir miktar da olsa param var. Ortaklıktan beklentim başlıkta da belirttiğim gibi büyük düşünen, kısa vadeli küçük paralar kazanmak istemeyen, projeyi benimseyecek ve emek harcarken sıkılmayacak, bunu bir iş olarak görmekten ziyade zevk alarak yapabilecek kişi/kişiler arıyorum.

Daha değişik fikirleri olan, projeye yön verebilecek, bu böyle olmaz bak böyle yapalım diyecek kişilerle tanışmak istiyorum. Maddi yönden bir şekilde aylık para harcayabilirim. Yaptığım işe emek harcayabilirim. Umarım böyle kişilerle tanışma fırsatım olur.

Herkese mutlu hafta sonları diliyorum...

wmaraci
reklam

merkez07 merkez07 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek asansör
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad N** Ö**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
selam www.seslisohbete.net benim seslisohbet sitem alexa 8 bin kusurda makale yönetici ararken şartlar nelerdir efsanekral07 skype adresi eklerseniz ayrıntılı konusuruz

charset charset WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad T** G**
  • Mesajlar 370
  • Beğeniler 190 / 50
  • Ticaret 5, (%100)
Anlaşma sağlandı.

200$ Google Cloud kodları için profilimi ziyaret edebilirsiniz.

isyerihekimi isyerihekimi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek doktor
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ü** A**
  • Mesajlar 48
  • Beğeniler 19 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Sağlık ile ilgili destek verebilirim.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al