Selam arkadaşlar,
Daha önce başladığım boş kaldığım zamanlarda ilerlettiğim projemi sizlerle paylaşmak istiyorum. Bu projeye başlamamın nedeni bu sektördeki kirli, reklam çöplüğüne dönen sitelere karşı bir başkaldırı gibi düşünebiliriz.

Düşüncelerim : web, mobil, cross platform desktop aynı uygulama ile yürüme.

Kullandığım teknolojiler : React (server, client), React native, electron
Kullandığım api : Premium mackolik kokteyl api (2012 den beri ücretli kullanıyoruz)

Angular yerine React kullanmamızın asıl nedeni redux state management ve react native oldu. Electron ile bu web uygulamasını resimlerde gördüğünüz gibi cross platform desktop uygulaması halindede kullanabiliyoruz. Güncel örnek vermek gerekirse Spotify, Visual Studio Code,...

Projemin genel özellikleri hakkında biraz detay vereyim;
- Tamamen reklamsız bir site, sadece ücretli üyeliklerden gelir modeli şeklinde düşünüyorum
- Kısmen ücretsiz hizmetler (üyelik , yorum, analiz, maç takip, raporlama)
- Ücretli hizmetler (analiz, canlı yayın, market)

Biz bu projeme yatırım/ortaklık arıyorum. Projenin sonunu getirebilmem için bu kaçınılmaz bir hamle bizim için çünkü bir geliştirme zamanı ve maliyetide var

Nasıl çalışıyorum konusunda ise; Github üzerinden private bir proje oluşturuyorum. Tüm işi analiz ettikten sonra iş yüklerini haftalık sprintlere bölüyorum ve iş atamalarını çalışanlara paylaştırıyorum. İş ilerleyişini buradan takip edebilmeniz için sizede kullanıcı açıp erişim sağlıyorum.