wmaraci reklam

HaberlerNews.com'un %49'una ortak olmak ister misiniz?

5 Mesajlar 738 Okunma
wmaraci reklam

baydogan baydogan En iyi çay Beta Tea'dir. Kullanıcı
  • Üyelik 04.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 266
  • Beğeniler 54 / 66
  • Ticaret 16, (%100)
Full keyword www.haberlernews.com sitesine ortak arıyoruz. Giderler aşağıdaki gibidir.

-Sunucular: aylık 400 TL
-Google reklamları: 300 TL
-Facebook reklamları: 500 TL
-"Kaliteli" sitelerden tanıtım yazısı: 600 TL
-10 kişilik içerik üretim ekibi, günde 160 içerik giriş maliyeti, haftanın 7 günü. (60 tanesi İngilizce.)

Yukarıdaki masraflar ilk üç ay için hesaplanmıştır ve her 3 aylık periyot için hesaplar yapılmıştır. Daha cüzi miktarlar ile yapılabilir mi, evet yapılabilir ama hedefimiz bir yıl sonra ensonhaber'in, haberlercom'un, milliyet ve hürriyet gibi sitelerin yerini almak. Üstelik hem Türkçe, hem İngilizce içerikler ile.

Ortaklık payı, yukarıdaki masrafları azalttığı miktara oranla hesaplanacaktır. Tüm çalışmalar sözleşme ile yapılacaktır. Tüm ortakların payı %49'u geçmemekte, kaç ortak ile anlaşırsak %49 üzerinden pay alacaktır. Kalan %51 kimin peki? Ben ve yıllardır bu işte bana yardımcı olan bir dostumundur.

Hosting şirket sahipleri, birden çok kaliteli ve otoriter site sahipleri, içerik üretim ekibi editörleri, tek başına içerik üreten kimseler (herkese bir kategori belirlenecektir ve günde min 10 içerik üretilmelidir, ingilizce içerikte bu rakam değişebilir) veya sadece maddi katkı yapmak isteyen yatırımcılar ile görüşebiliriz. PM ile telefon isteyebilirsiniz.

wmaraci
reklam

HASANBASRI HASANBASRI Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Abant İzzet Baysal Üni. Öğr.
  • Konum Bolu
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 63
  • Beğeniler 0 / 21
  • Ticaret 1, (%100)
baydogan

Hocam Allah aşkına daha siz kendiniz yatırım yapmamışsınız.Miliyet,hurriyet gibi siteleri yerinden etmekten bahsediyorsunuz.Tamam her insanın idealleri vardır da ortaya bir site koysanız geliri şudur hiti şudur kalitesi şudur diye hak vereceğimde almışsınız haberlernews diye ki bunu türkiyede direk giriş olarak girme olanağı %20 yi geçmez,boş bir siteye gelin %49 ortak olun diyorsunuz.Kaldı ki anladığım kadarıyla 15-20 kişi ortak olacak %49 hak sahipliğide nasıl olacak onu anlamadım.
Tüm ortakların payı %49'u geçmemekte diye bir cümle olamaz.Çünkü %100 'lük dilimin içerisinde 2 tane %49 luk dilim vardır.
Siz heralde 20 kişiye %49 luk pay falan vermeyi düşünüyorsunuz %51 yetkide sizde olacak ?

baydogan baydogan En iyi çay Beta Tea'dir. Kullanıcı
  • Üyelik 04.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 266
  • Beğeniler 54 / 66
  • Ticaret 16, (%100)
Hocam Sözcü'nün güncel reklam fiyat tablosu: https://we.tl/ftfi4XEft9 Bunun %10'unu almak ihya eder. %51 iki kişiye ait, ben ve bir arkadaşıma.

Neden hiçbir şey yapmadan, boş domaine yatırım arıyorum? Yukarıdaki reklam gelirlerini 5. ayda kazanmaya başlamak için. Tek başıma mümkün değil yapamam, tek başıma yapacağıma alan adını satarım daha iyi.

Ha şunu da biliyorum ki, bu ülkede hiçbir şey yapılamaz.

kolcu kolcu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 455
  • Beğeniler 30 / 146
  • Ticaret 21, (%100)
Türkiye de her kişiye 1 liralık ürün satsam zengin olurum hesabı ile sizin Sözcü hesabı aynı. Hayaller hayaller...

wmaraci
wmaraci

mustafaersy mustafaersy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek App Developer
  • Konum Elazığ
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 150
  • Beğeniler 44 / 30
  • Ticaret 3, (%100)
Farklı bir alan adı denemenizi öneririm

Android & Java Geliştirici
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al