Merhaba arkadaşlar, artık insanlar bildiğiniz üzere çoğu alışverişini internet üzerinden gerçekleştiriyor. Bu bağlamda internet üzerinden hizmet veren hediyelik eşya üzerine bir şirket açmayı düşünüyorum. Gerek yılbaşı, gerek sevgililer günü, gerek doğum günleri gibi birçok kategorilerde ürünlerimiz olacak. Bu bağlamda ciddi düşünen 1 tane ortak arıyorum. Birlikte işlerimizi yürütebileceğimiz. Noter huzurunda sözleşme ile şirket hisselerine %50 olarak sahip olacağız. Piyasada bu tarz ürün satanlar çok. Tabi ki bunların önüne geçip sektörde ön sıralara geçmek tamamen sizin yaratıcılığınıza kalıyor. Bu konuda da kendime güvendiğim birkaç fikrim ve projem mevcut konu ile alakalı. Tercihen marmara bölgesi civarında yaşayan bir yatırımcı arıyorum. Tüm işlemlerle ben ilgilenebilirim, eğer vakiti yoksa. Vakti varsa eğer ortaklık sağlayacağım kişinin birlikte yürütebiliriz. Ortaktan asıl beklentim finansman sağlaması konusunda olacaktır.

İşin özeti hediyelik eşya şirketi için %50 gelir ortağı arıyorum. Beklentim finansman olacaktır. Detaylar için telefon numarası bırakanlarla ciddi şekilde görüşebiliriz.
Tekrar söylüyorum tüm işlemlerimiz noter huzurunda sözleşmeli olarak gerçekleştirilecektir. Ciddi bir projedir.