wmaraci reklam

KADIN sitesine Zirveyi hedefleyen ortak/lar aranıyor

3 Mesajlar 565 Okunma
wmaraci reklam

selcuksofta selcuksofta Bronz Üye
  • Üyelik 15.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 1270
  • Beğeniler 443 / 443
  • Ticaret 61, (%100)
Herkese merhabalar,

Dün kadin.tc domainini kaydettim.

Domain daha önce kullanılmış bu sebeple Da:20 Pa:25 olan başlangıç için harika değerlere sahip, aranma hacmi ve kitlesi zaten belli.

Kadın kelimesinde Google 1. sayfa, Kadın sitelerinde de ilk 10 olabilmek adına ciddi düşünen ortak veya ortaklar arıyorum.

Ortaklık düşünmeyen, ama fikrim var diyen herkese şimdiden teşekkürler, çünkü kimse olmaz sa tek başıma zaten kuracağım siteyi.

Ortak olacak kişiye ilk önerim www.tc domain firması, domaini 5 yıl yenileyen üye'ye 5 yıl hediye ediyor, zaten 1 yılı ödendiği için otomatikman 11 yıllık parası ödenmiş olarak emin adımlarla yola başlamış oluruz.

Bundan sonrası için, çok fazla bir şey yazmak istemiyorum, çünkü beklentim, ortaklık düşünen veya fikir beyan etmek isteyen kişilerden gelsin diye beklemek istiyorum.

Kısaca kendimden bahsedeyim.

5 tane news kayıtlı site yönetiyorum.

3 haber
1 finans
1 sağlık

Sosyal medyaların bir çoğunda fenomenim ve çok güçlüyüm.

Ama her şeye rağmen tek başıma olduğum için hep bir noktada tıkanıyorum. Ama hiç bir projemi tıkansamda kazanmasam da bırakmıyorum. Hatta sizler girip vazgeçerseniz ilk şartım hiç bir şey almadan gidin olacak, çünkü gireceğim kişiyle ömürlük yürümek istiyorum. Anlaşma noter'den ya da direk vergi dairesi kaydı ile bile olabilir. Büyük düşünüp bu işten para kazanmak için sanırım sağlam bir ekibe ihtiyaç var. Ya 2-3 ortak girip, kalan kısmını editörler, yazılımcılar, seo'cular, grafikerler ile çözeceğiz, ya da içimizde bu işlerden anlayan olacak kendi yağımızda kavrulacağız.

Normal şartlarda 31 yıllık muhasebeciyim, ama haftaya salı günü artık aktif iş hayatıma son verip, sadece bu işlerden (var olan 5 sitem) ve bu sitemizden para kazanarak evime/evimize bakmak istiyorum. Sanırım iyi bir ekiple 6 ay'da iyi bir yerlere gelip, 3 yıl içinde de pasif gelire geçeriz diye düşünüyorum. Tabii ki süreler kısalıp, uzayabilir.

Herkese sevgiler.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

MisaAmane1 MisaAmane1 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.08.2020
  • Yaş/Cinsiyet 30 / K
  • Meslek Web Editörü
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad G** T**
  • Mesajlar 64
  • Beğeniler 2 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
Ben ilgileniyorum. Pm ile detaylı bilgi alabilir miyim?
selcuksofta

kişi bu mesajı beğendi.

selcuksofta selcuksofta Bronz Üye
  • Üyelik 15.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 1270
  • Beğeniler 443 / 443
  • Ticaret 61, (%100)

MisaAmane1 adlı üyeden alıntı

Ben ilgileniyorum. Pm ile detaylı bilgi alabilir miyim?
pm gönderildi

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al