wmaraci reklam

Kar ortağı arıyorum

2 Mesajlar 733 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Gokhan0719 Gokhan0719 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Sıvacı ustası
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 482
  • Beğeniler 29 / 81
  • Ticaret 11, (%100)
Herkese selamlar arkadaşlar. Kendim geliştirmiş olup, git gide büyüyen siteme kar ortağı arıyorum..

Sitemde Film, Program, oyun, android aklınıza ne gelirse her türlü paylaşım gerçekleşmekte ileride ciddi paralar kazanacağımız süper ortam şuan ki hiti 1 K ve her geçen gün yükseliyor ileriki günlerde Seoya tam 5 bin Lr para yatıracam hit 30 40 K lara kadar çıkacak belki daha fazla

Ortakta aradığım özellikler : sitede iş bölümü yapacaz Program ve oyun bölümü ile ilgilenecek 3. bir kişi aramıyorum işinin ehli ve profesyonel olmalı dandik baştan sağma paylaşımlar yapmamalı

Kazanç hedefi 1 sene içinde 10 bin ve üzeri

site PM ile verilecek eğer aklına yatan kişiler olursa yazsın

wmaraci
reklam

Neoyun Neoyun Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek İnternet girişimcisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 126 / 350
  • Ticaret 30, (%100)
5000 TL cebinizde kalsın, SEO'ya yapacağınız masrafın %99'u boşa olacak çünkü. Sitenizin içeriğini kaliteli hale getirin, güncelleme sıklığını arttırın, sitenizin sosyal sayfalarında çekilişler düzenleyerek etkileşimi arttırın. Kendinize kategori yöneticileri bulun. Örneğin Android uygulamaları ile ilgili ve makale yazabilecek bilgiye sahip birini bulup Android kategorisini komple ona teslim edebilirsiniz. Kendinize bir kategori seçin ve o kategori dışındaki bütün kategorileri tek tek başkalarına dağıtın. Bu sayede içerik üretimi çok fazla artacaktır ve sizin makale yazmaya ayıracağınız zaman azalacağından, sitenizi geliştirmek için başka aksiyonlara kalkışmaya zamanınız kalacaktır.
CenkOnsoy

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al