wmaraci reklam

ortak arıyorum %50 ortak site scripti alan ya da olan Kisilerle

3 Mesajlar 658 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

balibey balibey Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek yazar
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 363
  • Beğeniler 5 / 22
  • Ticaret 1, (%100)
merhaba arkadaşlar şuan hali hazırda servera ve domain için para yatırdığım için scripte param kalmadı bu yüzden ortak olarak bana aşağıda linklediğim scripti alacak olan arkadaşlarla ortaklık kurmayı planlıyorum server bende domain adı kizlarinkaleminden.com olacaktır domainin belirttiği gibi kızların yazar oldukları kızlarsoruyorun bence sistemiyle onedio karışımı birşey olacaktır php bilgim bulunmakta az çok tasarımı ile oynayabilirim dediğim gibi domaini ve hostingi şuanlık ben karşılıyorum 1 yıla yakında serverda bütcem var

diğer işlemlerde reklam ve tanıtım işlerinde ortak olacağımız işinde başarılı elinde altta belirttiğim script olan yada scripti alarak yarı yarıya ortak olacağımız arkadaşları bekliyorum

ölücülük yada uygunsuz pm göndermeyiniz içeriği ogrenmek ve cevap vermeyerek fikrimi çalabilmek içinde pm göndermeyiniz bunların dışında ortak olmak isteyen arkadaşları bekliyorum

sitede reklamlardan site içi videolu reklamlardan ve düzenleyeceğim script için ilanlardan kazanç sağlanacaktır.

daha fazla bilgi için pm den iletişime geçebilirsiniz yada makaleyazarlarim22@gmail.com adresinden iletişime gecebilirsiniz

http://codecanyon.net/item/rocketeer-viral-media-lists-polls-quizzes-news-and-videos/11372205

wmaraci
reklam

gr3g0r gr3g0r Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 421
  • Beğeniler 44 / 75
  • Ticaret 0, (%0)
Hangi işler ?

balibey balibey Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek yazar
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 363
  • Beğeniler 5 / 22
  • Ticaret 1, (%100)
nasıl yani anlayamadım hoca hangi işler derken ?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al