wmaraci reklam

Ortak Arıyorum, Mevcut Siteyi Haber Portalına Dönüştüreceğim...

3 Mesajlar 583 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

aries aries WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek işçi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 827
  • Beğeniler 150 / 383
  • Ticaret 1, (%100)
Herkese selamlar,

Arkadaşlar benim, sektörel olarak haber ve makale yayınladığım amatör bir web sitem var... siteyi hayata geçireli 4 ay olmak üzere.... yazdığım yazı/haberi hiç bir yerde paylaşmazsam ortalama 80-100 civarı bir ziyaretçi oluyor, sosyal medyada vs platformlarda paylaştığım zaman habere/makaleye göre 400-600 kişi olabiliyor....

Ben bu siteyi sektörel bir haber portalına dönüştürmek istiyorum... ancak sizin de bildiğiniz gibi zaman ayırmak gerekiyor ve tek kişi ile olacak iş değil... sitenin şu an ki geliri aylık ortalama 10-15 tl civarında, ancak adsense harici reklam alma imkanı olabilir veya ileride google news kaydı yapılabilir bir şekilde gelir artırılabilir diye düşünüyorum.

Ortak olmayı düşünen arkadaşlardan maddi bir beklentim yok... ancak web, wordpress vs konularda benden daha bilgili olması ve az da olsa siteye zaman ayırarak günlük haber, makale vs girmesi faydalı olacaktır. Elde edilecek gelir yarı yarıya paylaşılacaktır. Sitede adsense reklamları vardır, ortak olmayı düşünen arkadaş isterse kendi adsense kodunu ekleyebilir.

Yalnız rica ediyorum, zaman ayıramayacak, birkaç gün sonra sıkılacak, hevesle başlayıp sonra yarı yolda bırakacak, kafasında farklı düşünceler olan (katakulli peşinde olan), sırf merakından laf olsun diye site adresi isteyen kişiler ne benim zamanımı alsınlar ne kendi zamanlarını harcasınlar... Ciddi düşünen arkadaşlar için İstanbul-Avrupa yakasındayım yüzyüze de görüşebiliriz en azından bir çay içer tanışmış oluruz...

Kafamda para kazandırabileceğini öngördüğüm bir iki fikir daha var, ama onlar tabi ki daha sonra konuşulur....

Sağlıcakla kalın...

wmaraci
reklam

akblk akblk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 219
  • Beğeniler 24 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
Sitenin adresini pm atabilir misin?

aries aries WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek işçi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 827
  • Beğeniler 150 / 383
  • Ticaret 1, (%100)
akblk hocam nedendir bilinmez mesaj gönderemedim.... skype; metinataman_2 eklerseniz buradan haberleşelim...

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al